2733
2734
من دارم پانچو می بافم این قسمتشو سر در نمیارم میشه شما که استادین واضح برام توضیح بدیم ممنون دوستان
در ابتدای هر رج ( هم رجهای رو و هم رجهای زیر ) 4 دانه کم کنید. و این کار را 7 بار در دو طرف تکرار کنید. اکنون تعداد دانه هایتان به 22 دانه رسیده است.
در ابتدای هر رج ( هم رجهای رو و هم رجهای زیر ) 4 دانه کم کنید. و این کار را 7 بار در دو طرف تکرار کنید. اکنون تعداد دانه هایتان به 22 دانه رسیده است.

در ادامه به این ترتیب عمل کنید :

7 دانه ببافید - 8 دانه کور کنید - 7 دانه ببافید
2 دانه کور کنید - 5 دانه ببافید
2 دانه کور کنید - 3 دانه ببافید
3 دانه را کور کنید
نخ را ببرید و به ابتدای سمت دیگر پشت گره بزنید و آن قسمت پشت را نیز به این ترتب ببافید:

3 دانه را کور کنید.
یا فاطر و به حق فاطمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
قسمت پشت

24 دانه سر بگیرید
یک رج از زیر
یک رج از زیر
یک دانه کناری - یک دانه اضافه کنید - تمام دانه ها از رو
یک دانه کناری - یک دانه اضافه کنید - تمام دانه ها از زیر
یک دانه کناری - یک دانه اضافه کنید - تمام دانه ها از رو
یک دانه کناری - یک دانه اضافه کنید - تمام دانه ها از زیر
بافت را به همین ترتیب ادامه دهید تا تعداد دانه هایتان به 78 دانه برسد، پس از آن بافت را بدون اضافه کردن ادامه دهید تا طول بافتتان به 28 سانتیمتر برسد. وقتی طول بافت به 28 سانتیمتر رسید شروع به کم کردن کنید.

به این ترتیب :

در ادامه به این ترتیب عمل کنید :

7 دانه ببافید - 8 دانه کور کنید - 7 دانه ببافید
3 دانه را کور کنید
نخ را ببرید و به ابتدای سمت دیگر پشت گره بزنید و آن قسمت پشت را نیز به این ترتب ببافید:

3 دانه را کور کنید.
یا فاطر و به حق فاطمه
2706