2737
2739
عنوان

ویروس جدید

813 بازدید | 25 پست

پسرم یک هفتس تب و گلودرد شدید داره، طوری که حتی آب هم نمیتونه بخوره. 2 بار دکتر بردمش،داره آنتی بیوتیک میخوره، ولی بجای اینکه خوب بشه تازه ازدیشب سرفه های خلطی میزنه، میترسم ریه ش عفونت کرده باشه  

من بعد دو هفته ديروز خوب بود رفت مهد امروز دوباره تب كرد سرفه وحشتناك 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهرم میگه سرفه ک خلطی میشه یعنی عفونت ها رسیده و داره کنده میشه ب اصطلاح

داروهاش رو بده عفونت ها داره کنده میشه دختر منم از صبح تا حالا تب کرده چندسالشه ؟؟

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

ببرش دکتر اگه خیلی خرابه...ولی سرفه پایان این ویروسه...من یه هفته گلودرد و سردرد شدید داشتم...از چند روز پیش سرفه هام شروع شد ولی گلودرد و سردردم خوب شد...الان هم فقط تک و توک سرفه میزنم

وای نگو از ویروس من خو جر خوردم

سرفه وسط بیماریه

یعنی اونجا کع فک میکنی دیگه خوب شد سرفه ها شروع میشن تا حداقل یه هفته نگران نباش،خلطا دارن کنده میشن

اگه میتونه بش بگو خلطارو تف کنه بیرون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
یعنیچی؟ی معنی درگیری ریه نیست؟ اخه اصلا سرفه نداشت، یهو داره سرفه خلطی سنگین میزنه

خب سرفه نداشت،چون عفونتا سرجاشون بودن.الان داره خوب میشع،سرفه میکنه که عفونتا کنده بشن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
وای نگو از ویروس من خو جر خوردم سرفه وسط بیماریه یعنی اونجا کع فک میکنی دیگه خوب شد سرفه ها شروع م ...

نمیتونه خلطا رو بده بیرون، عوق میزنه حالش بد میشه، اگه چیزیم تو معدش باشه همه رو استقراغ میکنه، گرچه هیچی نمیخوره

یعنیچی؟ی معنی درگیری ریه نیست؟ اخه اصلا سرفه نداشت، یهو داره سرفه خلطی سنگین میزنه

سعنی اینکه ویروس اول تو گلوش بودن بعد الان رسیدن به شش ها واسه همین سیستم دفاعی بدن شزوع به ترشح خلط از شش ها میگنه ک میکروب هارو زندانی کنه واین نشونه خوبیه دیگه شربت هاشو بده نگران مباش چون کار چرک خشک کن همینه دیگهو تا دو هفته یا سه هفته سرفه ادامه داره و کمکم بهبود پیدا میکنه

نمیتونه خلطا رو بده بیرون، عوق میزنه حالش بد میشه، اگه چیزیم تو معدش باشه همه رو استقراغ میکنه، گرچه ...

اها اره استفراغ که میکنه خلطا کنده میشن

براش تو شیر نشاسته درس کن،بلدی؟

به دونه بده بهش تا گلوش نرم شه خلطا راحت کنده شن

خب سرفه نداشت،چون عفونتا سرجاشون بودن.الان داره خوب میشع،سرفه میکنه که عفونتا کنده بشن

وای خدا کنه روب بهبودی بره، داغون شد بچم، آب شده اصلا، دیروز یکم آب خورد گفت خدازوشکر تونستم آب بخورم، چند روزه تشنم بود  

2706