2737
2734
عنوان

بدم میادشوهرم عکسشوبزاره پروفایل

727 بازدید | 48 پست

چون اولا خودش ک بزاره نمیزاره من عکسموبزارم و بحث میکنه

دوما ازایناس ک جلوشو بازبزاری معلوم نی چیکارابکنه

منم میترسم

حس میکنم میخوادخودشو نشون بده ب بقیه و هی تعربف کنن ازش

مث این چندشا که کمبودتوجه دارن

بدم میااد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چقدهمه مردا مثه همن ،

واقعاااااااااا(:

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740
به سن ربطی نداره  ماله من البومشومیبردسرکاربه دوستاش نشون میداد😂😂

این دیگ خیلی تباهه😂😂😂😂😂😂😂😂

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

جلوش بازه یعنی چی ؟ 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
به سن ربطی نداره  ماله من البومشومیبردسرکاربه دوستاش نشون میداد😂😂

مردا واقعا تشنه محبت و تعریف اند

عاشق اینن یکی ازشون تمجید و تعریف کنه واسه همینه اکثرشون جنبه ندارند سریع گول زنارو میخورن

2706