2737
2739
عنوان

درد دل وسواسی

1134 بازدید | 54 پست

هی با خودم میگم میگذره بهتر میشم

ولی بهتر نمیشم

در موقعیت خودم ثابت میمونم بعضی وقتا هم بدتر میشم

وسواس نجاست نابودم کرده

خیلی چیزا دست نمیزنم یا اینکه دست میزنم فوری میرم میشورم

خیلی از تاپیکای قدیمیم هم برای همین وسواسه

با روانشناس خیلی بهتر شدم ولی دیگه اونم همه تکنیکا رو بهم گفته بیشتر از اون چیزی نداره بگه

با روانپزشکم رفتم قرص داد نتونستم بخورم بهم نساخت گفتم عوض کنه برام قرصا رو قبول نکرد منم نخوردم

دیگه

تا حالا انقدر مسائل چندش برام اتفاق نیافتاده بود که طی یک سال و نیم گذشته اتفاق افتاده واقعا اندازه ده سال پیر شدم هیچی دیگه برام هیجان آور نیس انگار به هیچی علاقه ندارم زندگیم نابود شده رفته

همسرم اصلا انگار براش مهم نیست و هیچ مشکلی نداره انگار من همون آدم سابق بدون وسواس هستم درحالیکه من واقعا از درون مُردَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بنظرم حتما حتما حتما داروتو عوض کن شاید باورت نشه من صدبار داروهامو عوض کردم که بهم بسازه اما فوق العاده خوب میشی و باید پروسه درمانو طی کنی

خدایا ازت میخوام همه ی نی نی سایتی ها به آرزوهاشون برسن و همیشه لباشون خندون باشه🙏🏻✨

حتما و بدون هیچ ناراحتی ای درمانتو ادامه بده و داروتو عوض کن.حتما جواب میگیری من مطمئنم.غصه نخور من اوضاعم خیلی بدتر از شما بود قربونت بشم

خدایا ازت میخوام همه ی نی نی سایتی ها به آرزوهاشون برسن و همیشه لباشون خندون باشه🙏🏻✨
2740

عزیزم تنها راهت اینه بری روانپزشک بهت دارو میده وبهترمیشی...منم داشتم رفتم گفت 1سالی باید بیای دارو بخوری...من چندماهی رفتم خیلی بهترشدم.الانم خداروشکر بهترم نسبت به اول..اماخب داروها باید یبوست شدید شدن ونرفتم.وگرنه پروسش گفت 1سالس..توهم عزیزم برو روانپزشک دارو میده وکنترلت میکنه

خدایااااا شکرت...

یه دستشویی رفتن ساده برام آرزو شده

هربار میرم کلی آب میریزم تازه واسه شماره ۱

شماره ۲ بدبختی اعلا هس برام

من با لب تاپ کار میکردم طراحی میکردم ۱۰ ماه پیش رفتم دستشویی اومدم بیرون لب تاپ از روی مبل برداشتم گذاشتم زمین دیدم یه رد نازکی از آب روش موند و بعد دیدم زیر ناخنم کثیفی مونده ۱۰ ماهه نمیتونم به لب تاپ دست بزنم میگم نجسه

اینکار تنها علاقه ام بود که این مدته هیچی انجام ندادم گاهی هم میرم پاش فوری تمام دستام میشورم یا دستکش میپوشم که خودش یه دردسر بزرگتریه داغون شدم لب تاپ تازه خریده بودم حسرتش به دلم مونده تازه یه بار که دستم خیس بود مجبور شدم به موس و هارد هم دست بزنم که حالا دیگه به اونا هم نمیتونم دست بزنم و بدتر شد

ین یه مورد از ده ماه پیش تا حالا مثل خوره به جونمه داغونم کرده

دیوانه شدم

چه دکتری رفتی با چه دارویی خوب شدی چقدر زمان برد

والا عزیزم من یکساله دنبال درمان بودم.چند نوع اختلال داشتم.بیمارستان رفتم و جواب نگرفتم.داروهام خواب آور بود و بهم نمیساخت.بازم پیش یه متخصص دیگه رفتم و داروهای اون حالمو خیلی بدتر کرد اما در نهایت خوب شدم الحمدالله.شاید من هزار بار دارو عوض کردم😑الان بیشتر داروهارو میشناسم

عزیزم تنها راهت اینه بری روانپزشک بهت دارو میده وبهترمیشی...منم داشتم رفتم گفت 1سالی باید بیای دارو ...

برای من باعث احتباس ادراری شد میرفتم دستشویی ولی نمیتونستم ادرار کنم خیلی درد شدید و فشار عصبی برام میاورد ولی گفت عوض نمیکنم

اسم دارو یادم رفته

2706