2737
2734
یه هاپوی طفلک آواره از دیشب اومده بود جلوی خونه روبرویی کنار ماشین خوابیده بود هیچ جا نمیرفت. براش غذا و آب گذاشته بودن.منم بهش غذا دادم. تا امروز صاحب خونه فوق العاده انسان!!!! و با شرف!!!! اومده بود تو کوچه داد و بیداد که چرا برای این کصافط غذا گذاشتین. این مریضه کثیفه. نجس کرده محل زندگیمونو!!!! سریع چنتا گروه وایبری حمایت از سگ ها پیغام دادم تا بالاخره ۲ ۳ نفر اومدن با بدبختی گرفتنش . من یه نی ین ۶ ماهه بغلم ۲ ساعت تو کوچه بودم تا عاقبتش سنگ های مردم نباشه. ظاهرا صبح بچه های با شخصیت و با تربیت با سنگ میزدنش چون مریضه!!!! انم اومده بود یه گوشه کز کرده بود بدبخت. چشماشم متورم بود چون تصادفا با سنگ های انسان نما ها برخورد کرده بود. خلاصه خدارو شکر عاقبتش مرگ به دست شهرداری فوق العاده حیوان دوست و مردم عزیزمون نبود
انقدر زده بودنش با بدبختی گرفتنش. بسکه عصبانی وحشی بود. البته به کسی کاری نداشت. اونایی که اومده بودن بگیرنش فقط بهشون پارس می کرد. خدا انشالله دست تمامی افراد بی وجدانی که حیواناتو آزار میدن بشکنه. انشالله بلایی به سر عزیزانشون بیاد که خودشونم نفهمن از کجا خوردن.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چمدونم. چون زندگی و حق خودشون میدونند فقط. باور کن تو چشماش فقط یه چیز بود... چرااااااا؟ چرا بامن این چنین می کنین.؟؟؟؟ منم همون خدایی که شمارو ؟آفریده خلق کردم. جرمم چیه سگ شدم؟؟؟؟
2740
2706