2737
2739
عنوان

کتاب اثرمرکب

635 بازدید | 49 پست

بچه ها حتما این کتاب بخونین  من ۵ بار خوندم هر بار یه چیز جدید یاد گرفتم باید واقعا قورتش بدیم تا تو زندگی موفق باشیم من کتاب صوتیش رو گوش میکنم همیشه اگه کتابی مثل همین خوندین بهم پیشنهاد بدین ممنون

خدایا بچمو سالم بغلم بزار🙏. بچه ها برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🙏🙏

چطوری 5 بار خوندیش

خیلی چرته و پرته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری 5 بار خوندیش خیلی چرته و پرته

یکی از پرفروش ترین کتاب هاست من خیلی کتاب میخونم خیلی ولی این  کتاب خیلی روی من تاثیر داشته شمارو نمیدونم

2728
من دارمش ولی فقط چند صفحه ازش خوندم ،ممنون که یاد آوری کردی بخونمش    

حتما بخون بعد از این کتاب با قبل از اون خیلی تغییر میکنین

یکی از پرفروش ترین کتاب هاست من خیلی کتاب میخونم خیلی ولی این  کتاب خیلی روی من تاثیر داشته شما ...

می دونم عزیزم

منم خیلی کتاب می خونم

منظورم اینه چیز خاصی نداره که بهش عمل کنی

به نظرم تخیلیه

شما چه تغییری کردی بعد خوندنش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

منم دوسش داشتم  موافقم یکی این کتاب یکی  هم  چهار میثاق 

چهار میثاق کتابِ خرد سرخپوستانِ 

این دوتا قابلیت ده بار خوندن رو هم دارن 

😉😊

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2740

چهار اثر فلورانس رو هم خوندی؟

باشگاه پنج صبحی ها  قانون پنج ثانیه  قورباغه ات را قورت بده

اولی رو نخوندم

جدیده؟

تنها خوندنش فایده نداره

اگه به راهکاراش عمل کنی و تمریناتش رو انجام بدی فوق العاده تاثیر گذاره

من مدرک icdl امو که ۶ سال بود تنبلی میکردم برم سراغ یادگیریش

بعد خوندن این کتاب همت کردم گرفتم😁

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
می دونم عزیزم منم خیلی کتاب می خونم منظورم اینه چیز خاصی نداره که بهش عمل کنی به نظرم تخیلیه شما ...

اتفاقا خیلی کتاب منطقیه که یکی از افراد موفق به عنوان منطقی ترین حالت برای پیشرفت شخصی معرفی کرده بود شاید شما اشتباه گرفتی کتاب رو

2706