2737
2739
عنوان

اعتراض دارم از نی نی سایت

3766 بازدید | 146 پست

۵تا از دوستام تعلیق شدن بخاطر یه حرفی که نمیدونستن  سیاسیه بدون تذکر تعلیق شدن  هرچی التماستون کردن میگین اوضاع بهتر شد کاربریتون آزاد میشه! دیدیم اوضاع بهتر نشد تا کی باید منتظر بمونن ما این همه احترام میزاریم بهتون شما یک فکری کنید برای کاربرای تعلیق شده کلا سایت با همین کاربرا میچرخع خیلیا دلشون سیاه شد تا ابد ترک کردن این سایتو وقتی دوستامون نباشن دیگه بدردمون نمیخورع اینجا یا رسیدگی کنید یا ماهم جم میکنیم میریم فقط نی نی سایت نیست کلی سایت هست برای سرگرمی همین الان من یکی بخاطر دوستام خیلی وقته نه پست میزارم نه تاپیک میزنم  از عادت ما سواستفاده نکنید عادت ترک میشه ولی راه برگشت هرگز 

من پاسخ میخوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

از خانوم مونا تهرانی 

از نی نی یار پنج    نی نی یار شب نی نی یار ۳

بچها ساده نگذرید شما هم اگه کاربریتون تعلیق شده یا دوستاتون تعلیق کردن اعتراض کنید 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_پنج‍ 

@نی_نی_یار_شب

@مونا_تهرانی    

شماهم تگ کنید لطفا بچها

کاربری دست دو نفرع با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم میخواد اوپرا برگرده😔

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731

بگو باشماره جدید عضو بشن😎😎

مطمئنم خورشید جفتگیری کرده وگرنه این گرماکار یه خورشید نیست بخدا  یه جوری برای نفهمی خرو مثال میزنن انگار بقیه حیوونا تو خلوتشون میشینن سینوس کسینوس حل میکنن   
2738

نی نی یار گفت باز میشن اما خب یه ماه بعد برا یکی از دوستام هم این اتفاق افتاد یه ماه بعد باز میشه زیاد تگ نکنین  با یه تگ هم نی نی یار میاد 

لطفا اگه تو تاپیک من اومدین این موارد رو رعایت کنید!⚠️....خارج از موضوع تاپیک حرف نزنید مثلا اگه سوالی پرسیدم فقط جواب سوالم رو بدید و راهنمایی کنید ولاغیر!....... اگه بحث جدیه و دارای علامت 😭😔هستش خنده و شوخی ممنوع چون واقعا تو اون موقعیت حوصله شوخی کردن ندارم!..... تو تاپیک من سوال های سطحی نپرسید مثلا بگید شپش یا کک چجور حشره ایه ژلیش کردن ناخن چجوریه عوارض کاشت ناخن چی هست و...چون جواب همه اینا تو نت هستش و به راحتی با سرچ به دست میاد.اگه تو تاپیک کسی سوال سطحی بپرسه به جز اون کاربرایی که باهاشون دوستم جواب نمیدم متسفانه!
دلم میخواد اوپرا برگرده😔

اپرا کاربر به این خوبی تعلیق کردن تازع میگن معلوم نیست کی برگرده کاربریشون چه وضعشه اینجا انگار بهشته لنگش وجود ندارع

من ازش بدم میومد ولی

وا چرا...

خیلی باشخصیت و منطقی بود و پراز دانش

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

@نی_نی_یار_پنج   رسیدگییییی کنیددددد لطفاااااا🌹

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
نی نی یار گفت باز میشن اما خب یه ماه بعد برا یکی از دوستام هم این اتفاق افتاد یه ماه بعد باز میشه زی ...

یک ماه؟؟؟؟؟  الان یک ماه گذشته کو چرا باز نمیکنن کاربریشونو؟؟؟ 

2706