2737
2739
دنبال هتل 4 ستاره هستم با ماشین می ریم ولی دوست دارم خیلی از حرم دور نباشه نظرتون در مورد هتل جواد چیه ؟
فرزندان ما آن گونه نمی شوند که ما می خواهیم،بلکه آن گونه می شوند که ما هستیم .
مذهبی هستی؟ یعنی چادری هستی؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین مشهدیا اصولا خودشون هتل های شهرشون رو نمیرن که بدون کدوم هتل خوبه اما من دوستم اومده بود رفته بود هتل آبان خیلی راضی بود از همه چیز. ولی خیلی دوره از حرم جواد رو من چیزی ازش نشنیدم
i was a stranger in my own skin
سلام مامان کنجد مرسی از راهنماییت با هتل آبان مشکل دوری راه دارم فقط نیم ساعت با ماشین دوست دارم الان که بعد چند سال دارم می رم مشهد نزدیک حرم باشم که هر وقت خواستم برم زیارت
2740
منظورم از اون سوالم به خاطر اینه که منم چادری نیستم و محیط دم حرم آزارم میده هتل جواد به حرم خیلی نزدیکه و من هتل دم حرم دوست ندارم اتفاقا دیشب از مشهد اومدم من هتل لاله در کوهسنگی رفتم بسیــــــــــــــــــار از سرویسشون راضی هستم در ضمن من مشهدی هستم و تهران زندگی می کنم هتل لاله 3 ستاره اس که وقتی واردش میشی به هیچ عنوان باورت نمیشه که 3 ستاره باشه اتاقهای شیک و تمیز کارکنان آموزش دیده و مودب و چون سرویس به حرم داشت از ساعت 9 صبح تا 9 شب من به راحتی هر وقت که دلم میخواست به حرم میرفتم
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
شیمو جون مرسی از راهنماییت گلم الا ن می رم توسایت هتل لاله ببینم چه جوریه بازم اگه کسی می تونه کمکم کنه
در ضمن کیفیت غذاهاش به نسبت قیمتاش عالیه یه چیزی برات بگم جالب روکش دندانم به خاطر اینکه دکترم درست نچسبانده بود در سفر افتاد منم گذاشتمش لای دستمال کاغذی اصولا چون کم حواسم مثکه از کیفم دراوردم و گذاشتم رو میز توالت هتل و بعدشمممم تو سطل آشغالللل.... دیروز که هتل بودیم دست کردم تو کیفم ببینم سرجاشه؟ دیدم نههههه به قدری ناراحتتتت شدم حالا ساعت 4 بود و ما هم ساعت 6 پرواز داشتیم رفتیم به رسپشن گفتیم موضوعو گفت متاسفانه چون اتاقو تحویل دادین اتاق تمیز شده .... ولی مارو با یه مستخدم فرستادن که اتاقو بگردیم گشتیم و نبود اومدیم مدیر هتل زنگ زد به خانه داری اونام گفتن چنین چیزی ندیدن.... باورت میشه یه مستخدمو فرستادن که جارو برقی که اتاقه ما باهاش تمیز شده بگردن حالا از ما اصرارررر که بیخیال ما دیرمون شده اونا بیخیال نمیشدن تو جاروبرقی نبود و رفتن سراغ شوتینگ زباله اینقدررررر گشتن که پیداش کردن باورت نمیشه با چه سرووضعی اومدن فک کن تو شوتینگ 100 تا چیز کثیف هست میتونستن بپیچوننمونو بگن پیدا کردیم پست می کنیم ولیییی بیخیال نشدن واقعاااا اصلا فک نمی کردم این هتل اینقدر عالی باشه
واقعا همینطوره من از این به بعد امکان نداره جای دیگه ای برم چون آدم از هتل چی میخواد
http://www.lalehhotelmashad.ir/ اینم سایتشون
2706