2733
2734
عنوان

کادو روز معلم چی بدیم؟

10567 بازدید | 9 پست
سلام-من دخترم صبحها یک مربی و دوتا کمک مربی داره و چون شاغلم از ساعت دوازده تادو مربی عصرمیاد بایک کمک مربی دیگه-یک مدیر و یک معاون هم دارن-عید فقط به دوتاکمک مربی صبح عیدی دادم-حالا بنظرتون واسه فردا بغیراز مربی اصلیش که صبحه دیگه واسه کی باید کادو بدم؟ببنینم کی بهتر این معما رو واسم حل میکنه-ضمنا مامانهای دیگه مهدهم باهاشون در ارتباط نیستم
به خودتون بستگی داره

هیچ ادمی از کادو گرفتن ناراحت نمیشه

بستگی به خودتون داره که چقدر و چجوری میخواهید بودجه کنید

اگر پول زیادی کنار گذاشتید بین مربی و 2 کمک مربی تقسیم بشه بهتره

اگر فقط مربی اصلی مد نظرتون هست که فقط برای همون بگیر

در کل چیزی که معلومه اینه که اگه به همه بدی بیشتر هوای دخترتون رو خواهند داشت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مرسی از جوابهاتون-اخه چون سال اوله که دخترمو مهد گذاشتم نمیدونم چیکارکنم-نظرخودم اینه که فقط به مربی شیفت صبحش که مربی اصلیش هست کادو بدم وواسه دفتر یه جعبه شیرینی ببرم ولی میگم شاید بقیه به همشون کادو بدن و من نگیرم زشت بشه
من سال اول برای مربیهاش گرفتم. بعد اون خانم آشپزشون گفته بود به دخترم که برای منهم چیزی بگیر. خیلی لجم گرفت اما بعدش فکر کردم اون بنده خدا هم دلش به همین روز خوشه. به اون هم کمی پول میدم. چیزی نمیخرم چون احساس میکنم پول بیشتر به دردش میخوره. امسال سال آخریه که دخترم مهده و بعد میره مدرسه. حالا شک دارم برای مدیرشون هدیه بخرم یا اینکه شکلاتی چیزی.
2740