2733
2739
دوستان من صورتم خیلی لاغره اعتماد به نفسم رو از دست دادم از طرفی تاحالا این کار انجام ندادم یکی از آشناهامون دکتر بابک احمدی رو معرفی کرده نمیدونم دردش و عوارضش چقدره کسی از این کار اطلاعی داره از ران اگر چربی بردارن جاش میمونه چقدر درد داره چقدر باید بعدش استراحت گنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من اگر بودم اول راه های غیر ریسکی رو امتحان می کردم. مثلاً آب پز کردن (مثل درست کردن کمپوت) سیب (نه سیب زمینی) و خوردن در هر شب. و بازم در مرحله آخر هم این کارو نمی کنم. چون چند نفرو دیدم که ببخشیدا ترسناک شده بودن جای اینکه بهتر بشن. میتونی بری پیش مشاور تغذیه یا یه دکتر خوب تا از این قرصهای مخمر آب جو (مثل ما الشعیر عمل می کنه) بهت بده که البته بدن رو هم پر می کنه. خواهشاً آخرین راه هم نرو عمل. این خانمهایی که من دیدم هنوز هم تو خواب می بینمشون بس که تو ناخودآگاه ذهنم با قیافشون درگیرم هنوز. بچه نیستم ولی واقعاً زشت شده بودن. خیلی مصنوعی و شبیه مریض های غیرعادی... خدا منو ببخشه ولی خودشون هم جلوی صورتشون رو می پوشونن تا زیر لبشون. جدی بگیر لطفاً. چون چربی رو به سختی میشه در بیارن (اینو شنیدم، مطمئن نیستم)
2728
2740
بله از نزدیک هم دیدم تازه صورتش لاغرم نبود ولی خیلی بهتر شد البته یکم مصنوعی شده اونم دقت کنی متوجه میشی....ولی نمیدونم پیش کی تزریق کرده...سرچ کنی تاپیک در این باره هست چند تایی البته با نظر دوستان موافقم ک باید محتاط بود...چند جا برو ببین چجور شدن...بهش بگو زیاد تزریق نکنه مصنوعی نشه
...

سلام به همه و شیرازی های عزیز.

تیم کارشد، برای شما عزیزان لیستی از بهترین مراکز تزریق ژل و بوتاکس شیراز رو همراه با آدرس، شماره، توضیحات کامل و آدرس و مسیر یابی روی نقشه تهیه کرده.

برای دیدن این لیست به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین مراکز تزریق ژل و بوتاکس شیراز در سایت کارشد

امیدواریم بتونیم کمکی کرده باشیم.

تو شیراز یه دکتر معروف هست اسمشم بامزش از هرکی میپرسی همونو معرفی میکنه . اسمش ونون آصفیه کارشو من خودمم دیدم خیلی عالیه الان بعضی از اقوام ما بریا تزریق از تهران میرن اونجا. خالمم که اونجاست دائم برای تزریق و اینا میره پیشش خیلی راضیه سایتشومیذارم براتون شماره ایناشو گذاشته http://venonasefi.com

2706