2733
2734
من مدتهاست که میدونم شوهرم تو ماشینش یه موبایل مخفی میکنه، همیشه منتظر فرصت بودم که موبایل رو پیدا کنم که با مدرک بتونم صحبت کنک که نتونه انکار کنه، اما موفق نشدم، تا حالا هم از شوهرم خیانت دیدم و الان هم احساس میکنم همچنان رابطش رو با همون دختر قبلی داره ادامه میده و این ادم جدید نیست، تا حالا به خانواده خودم و خودش هم گفتم و باهاش برخورد کردن، قهر خونه پدرم رفتم و با گریه و التماس و غلط کردن من رو برگردونده، تصمیم به طلاق هم ندارم چون ٢ تا بچه دارم، اینها رو گفتم تا شرایطم رو بدونید، الان شوهرم حواسش نبوده و با اون موبایل مخفیه به من زنگ زد، من اصلا به روی خودم نیوردم که این شماره کیه، اما خودش دست و پاش رو کاملا گم کرده بود، اما من انگار نه انگار، چون میدونم اگه بهش میگفتم سریع میگفت از موبایله فلانی زنگ زدم و منکر میشد، اسم و فامیله اون دختر از خدا بی خبر رو هم میدونم، اما اینبار میخوام خودم بدون دخالت خانواده ها اقدام کنم، نمیدونم چجوری اینکار رو بکنم، میخوام برم سراغ دختره و حسابش رو برسم اما شمارش رو ندارم، اگر بتونم موبایل مخفی رو از تو ماشین شوهرم بردارم قطعا شماره دختره رو پیدا میکنم، اما نمیدونم چجوری واقعا، و این بار خودم با شوهرم برخورد میکنم و خودم باهاش صحبت کنم و اگر لازم شد حتی از خونه بیرونش کنم تا تکلیف خودش رو با خودش معلوم کنه. راهنماییم کنید که چه کنم واقعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهشا هم نیایید توبیخ و سرزنش کنید که چرا بچه دار شدی و چرا طلاق نمیگیری و این صحبتها، اگر میخواستم طلاق بگیرم تا حالا گرفته بودم، من میخوام تا جایی که میتونم بمونم و درستش کنم چون شوهرم هوسباز و این حرفها نیست، اما نمیدونم چرا دست از این دختره نمیکشه، حالا دوسش داره یا چیز دیگه نمیدونم
2740
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
2706