2733
2734
سلام.دوستان انقدر درد تو سینه دارم که گاهی میخوام فقط چشمامو ببندم و ببینم که زنده نیستم.حالا بماند که چرا و چگونه پسری نا آرام و ....دارم.انقدر ضربه به سرش خورده که حد نداره.امروز هم که از رو تخت به شدت به زمین با کله رفت رو سرامیک.میخواستم بمیرم بمیرم اما نبینم.البته تنها این نیست بیش از 3 بار به طرق مختلف خورده زمین.نگین کوتاهی کردم نه نه نه.نمیدونین پس نگین.فقط بگین چیکار کنم؟ببرمش سی تی اسکن یا نه؟آیا طوریش شده؟چه خاکی تو سرم بریزم؟آیا کسی تجربه داره؟میگن عوارض ضربه به سر کودک بعد از چند سال معلوم میشه
بچه تهوع نداره
بهتره ببری سی تی اسکن اگر خدای نکرده لخته ای شده باشه خون تو سرش همین الان مشکل رو برطرف کنن با دارو
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
عزیزم انشاا... چیزی نیست پسر بچه ها معمولا خیلی شیطونن دایی خودم تو بچگی 3 بار از بالکن افتاد تو حیاط اما خداروشکر الان 27 سالشه و سالم اما اگه خیلی نگرانی محظ احتیاط ببرش دکتر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من درکت میکنم چون خودمم یه دختر داره خیلی شرره هی میخوره به در و دیوار .ما تمام گوشه های تیز خونه رو درز گیر چسبوندیم . خونه رو براش امن کن . وسایل خطرناکه جمع کن . جاهایی که ممکنه بیفته رو نرم کن .بیخیال یکم باش چون بچه بزرگ میشه ولی عوارض جوش زدن و نگرانی تو ی خودت میمونه .
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1012551&postID=39534765
خوابیده ؟

استفراغ نکرد؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مرسی از راهنماییتون.نه تغییر خاصی ندیدم.تهوع نداره 17 ماهه هست.آخه به این زودی اگه ببرمش سی تی اسکن خدای ناکرده مشکلی اگه داشته باشه نشون میده؟آ[ه من شنیدم میگن الان دیده نمیشه.بهد از یه مدت معلوم میشه که خدای ناکرده لخته داره یا نه
2740
برادر زاه یکی از دوستام سرش میخوره زمین بچه تا سالها اشتها نداشته نگو همون موقع نمی فهمن و تو سرش لخته خون بوده که با دارو برطرف میشده اگر دکتر ببری خیالت راحت میشه نیازم باشه خودش می گه عکس بر داری بشه یا نه
کار از محکم کاری عیب نمیکنه عزیزم البته امیدوارم که پسرت مشکلی نداشته باشه
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
بچه در این سن را خیلی راحت سی تی نمیکنند این مشکل برا پسر منم چند بار پیش اومد بماند که چه به ما گذشت تا بیمارستان اما دکترش میگفت اگه تهوع و بی حالی نداره چون زیر دستگاه سی تی نمونه پس عکسش درست نیست و بسیار مضرره برا بچه ما هم انجام ندادیم خدا را شکر دیگه مشکلی هم پیش نیومد فقط اینکه من کاملا خونمونا بی خطر کردم مثلا تمتم سرامیکا را پوشوندم
ایشالا که چیزی نیست عزیزم...منم پسرم خیلی شیطون بود و هست
یه بار که دو سالش بود داشتیم از 10 تا پله پایین می اومدیم که به پایین پرت شد و من فقط اون بالا نظاره گر بودم تا رسید پله اخرخیلی بد بود..البته من دستش رو گرفته بودم اما این از شیطونی میخواست پله هارو دو تا یکی پایین بیاد پرت کردن همانا و دستش از دست من رها شدن همان

یه بار دیگه دو سال و نیم بود که به اصرار نشست روی اوپن اشپزخونه که یک متر و خورده ای ارتفاع شد..یه لحظه برگشتم از روی میز یه چیز بردارم که پشت سرم یه صدای وحشتناک اومد..برگشتم دیدم پسرم با سر افتاده بود روی سرامیک اشپزخونه..بلندش کردم گیج میزد..نمیتونست سر پاهاش وایسه و چشماش برگشته بود..خیلی وحشتناک بود..سریع بردم اورژانس و سی تی اسکن که خدارو شکر هیچی نشده بود اما گفتن تا دو روز مراقب باش اگه حالت تهوع داشت حتما سریع برسون به بیمارستان
طراحی و اجرای بی نظیر تمهای تولد..جشن دندونی..جشن قدم..سیسمونی.. www.panitem.ir
یکسال و نیمش بود که توی پارک یه سنگ بزرگ برداشت که مثلا پرتاب کنه ..سنگین بود و افتاد روی شصت پاش و 20 روز سنگینی گچ مبارک رو روی پاهاش تحمل کرد
بازم بگم...تا ببینید چه صبری داشتم من خخخخخخخ

الان که دو تا شدن واقعا وحشتناک تره.هر دقیقه در حال چک کردن خونه هستم به خاطر خطرات احتمالی ..اما بازم پیش میاد
2706