2733
2734
عنوان

باردارم و دلشوره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 32 پست
سعی کنید نذارین شکمتون سرما ببینه بچه سرما رو حس میکنه و سرما میخوره حتی توی شکم من خیلی با این موضوع درگیرم علاوه بر اون دردای مختلف هم تجربه کردم که چون ارثی هم سابقه زایمان زودرس توی فامیل داریم دکتر گفت احتمالش هست برای منم پیش بیاد اول استرس گرفتم اما خب نمیتونم مانع خواست خدا بشم.اگه برام اینطور خواسته باشه منم قبول دارم ولی احتیاط هم میکنم دکترم برام گن و امپول و دارو تجویز کرده امپولش که میگن توزیع نمیشه خیلی وقته اما گفتن شاید هفته ی دیگه برسه اما خب اینو خوب میدونم که مهم ترین عامل اسیب دیدن بچه یا زود به دنیا اومدنش حرص خوردن و استرس داشتنه برای همین سعی میکنم بیخیال باشم همه چی رو به خدا سپردم و میدونم که برای همه ی ما بهترین رو میخواد
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم آبانه جان برای شما هم همینطور دست خودم نیست از اول این بارداری بس که استرس کشدم طول سرویکسم کوتاه بود غربالگری دوم مشکل داشت آمینوسنتز شدم سونوی دوم غربالگری دوبار انجام دادم گفتند روده ها اکوژنه و..،
تا شقایق هست زندگی باید کرد
2731
مرسی توکل به خدا. انشاالله هر وقت صلاح بود راحت و سلامت بیاد راستش بارداریا شبیه امتحانن به نظرم امتحانای خدا من که بیست نگرفتم بس که کم صبری کردم خدا منو ببخشه و همینطور بچه م که کلی حرص و جوش و استرس بهش دادم این مدت ...
واقعا یک جور امتحانه من آدم صبوریم سر زایمان اولم ۱۳ ساعت درد کشیدم و کمتری آزار و اذیتی نداشتم آخر سر پسرم دنیا اومد کل بخش زایمان بخاطر صبوریم هوامو داشتند سر این یکی از بس این دکترها استرس بهم دادند
دکترا بخشی از کارشون استرس دادنه البته نه همه ی دکترا دکتر من ریلکس برام ی نسخه ی بستری شدن هم نوشت گفت اگه درد داشتی بستری شو برای زایمان
صبوری در مقابل فکر و خیال و استرس هم سخته اما چاره ای نیست سعی کنید همه چیو بسپرید به خدا انشاالله همه چی بهترین و خوب باشه براتون همیشه
من سر پسر اولم دکتری بود تو آراد واقعا تو ایران تکه گفت دردت نگرفت نیایی اینجا ها من نمی زائونمت پول این شوهر بیچارتو نریز تو این بیمارستان‌ دردت گرفت ایران خانم همسایتون هم می تونه بزائونتت و این حرفش به من قوت قلب داد ۱۳ ساعت درد زایمان رو تحمل کردم