2733
2734
اخی عجول عزیز اگه قابل باشم دعا میکنم عزیز بنده خاص خدا نیستم ولی خب دعا میکنم برات میدونم خیلی درد کشیدی عزیز واقعا لایق یک ارامش و معجزه تو زندگی ات هستی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
قربانت برم من عزیزم انشالله همه چی روبراه میشه عزیزم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
الهی خدا به دل کوچولوش نگاه کنه و آرامش دوباره تو زندگیت بیاد. نمیدونم مشکلش چیه ولی هر چی که هست برای خدا به یه اشاره اس
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2740
میدونم عجول عزیز میدونم گلم صبور باش خانمی امیدوارم بهترین ها در انتظار تو و پسرت کوچولوی عزیزت باشه خانمی
من باید برم عزیزم همیشه به فکرت هستم قوی باش عجول عزیز مراقب خودت باش
این شعرو تو بیمارستان رو سر ابوالفضل سرودم. ﺗﺎﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺁﯾﺎ ﺷﺪﻩ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﮔﺮﺩﺩ ﻃﻔﻞ ﺗﻮ؟ ﯾﺎ ﮐﻪ ﮔﺮﺩﺩ ﺑﺴﺘﺮﯼ ﻧﻮﺯﺍﺩ ﺑﺪ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﺗﻮ؟ ﻫﺮ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺠﺮﺑﻪ،ﺩﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ ﭼﻪ ﻣﻦ ﺣﺎﻝ ﻣﻦ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﺗﻮ ﻭ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﯾﺪﻥ ﺟﺎﯼ ﺳﺮﻡ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﺍﻭ ﯾﺎ ﮐﻪ ﺩﻋﻮﺍﯼ ﭘﺮﺳﺘﺎﺭﺍﻥ ﺑﻪ ﻗﯿﻞ ﻭ ﻗﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﺭ ﺑﻪ ﺩﺭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﺍﺭﻭﯾﺶ ﺭﻭﯼ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﮕﺬﺭﺩ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﻣﺎﻩ ﻭ ﺳﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺸﻨﻮﯼ ﺍﺯ ﺩﮐﺘﺮﺵ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺍﻡ ﯾﺎ ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺑﺸﻨﻮﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺸﻨﻮﯼ ﻃﻔﻠﺖ ﺑﻮﺩ ﯾﮏ ﻣﯿﻬﻤﺎﻥ ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﺍﺯ ﻭﺻﻒ ﺑﺎﺷﺪ ﺣﺎﻝ ﻣﻦ ﺩﺭ ﻓﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﺎﺷﯽ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﺨﻨﺪﻧﺪ ﺟﻤﻠﮕﯽ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﯿﺼﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺸﻨﻮﯼ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ،ﺧﺮﺟﺶ ﻣﮑﻦ ﺁﻩ ﺍﻭ ﻓﮑﺮ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ﯾﺎ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ؟ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺟﻤﻠﻪ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺗﺎ ﺑﺰﻭﺩﯼ ﺍﻭﻓﺘﺪ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﺗﻘﺎﻝ ﮐﺎﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ﺗﻮ ﻧﺒﻨﺪﯼ ﺩﻝ ﺑﻪ ﺍﻭ ﭼﻮﻥ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﺍﻭ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ﺍﯼ ﺧﺪﺍ ﻣﻦ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺍﺵ ﺍﯼ ﻣﺤﻤﺪ،ﻣﻦ ﺷﻔﺎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺯ ﺗﻮ ﻭ ﺁﻝ ﺗﻮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ..ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ،ﺳﺨﺖ ﺑﺎﺷﺪ،ﺳﺨﺖ،ﺳﺨﺖ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﯿﻦ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﺗﻮ...
2706