2737
2739

سلام من پارسال رفتم پیش دکتر موسوی زاده برای لابیاپلاستی من از کارشون راضی بودم الانم دارم برای سفید کردن میرم پیششون ولی هنوز دوره درمانم تموم نشده
به نظرم خودتون هم در موردش تحقیق کنید که با خیال راحت برید پیششون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترخاله من لابیاپلاستی انجام داد چون اذیت میشد و بعد از عمل خیلی درد و سوزش نداشت و راضی بود در کل...دکترش خانم دکتر ساره حیدری بودن سمت سعادت آباده مطبشون منم تعریفشونو زیاد شنیدم

2728

من خودم پیش دکتر شمیلا فرامرزی جراحی لابیاپلاستی انجام دادم خیلی راضی هستم، اولش خیلی ترس داشتم ولی تو جلسه مشاوره و زمان عمل خیلی خانم دکتر بهم آزامش داد. آدرسشو میزارم: تهران، ونک، خیابان گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۲۸، واحد ۲۰۱ 

بهرحال همه عملای جراحی درد دارن ولی خب اگر دکترت خوب باشه دوره نقاهت بعد از عملت کمتر میشه و احساس سوزش و درد کمتری حس میکنی خود من پیش دکتر شهرزاد تهرانی لابیاپلاستی انجام داد خیلی راضی بودم

من حدود 3 سال پیش انجام دادم و راضی ام. اول از همه اینکه تعجب میکنم بعضیا میگن خیلی دردناکه. واقعا اینجوری نیست. تازه من دو تا عمل همزمان انجام دادم. دردش فقط دو سه روز اول زیاده که با قرص مسکن آروم میشه.من پیش دکتر شراره صدری نائینی لابیاپلاستی عمل شدم که خیلی جراح باتجربه ای هستن

2738