2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پسرم رو از نوزادی می برم دکتر فریدون عطایی . بیمارستان کودکان تهران هم هست . واقعا تو این 2سال که هر چی گفته درست بوده و من مشکلی با پسرم نداشتم . تلفنش 88312983
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
2731
دکتر عشرت اربابی
فلکه صادقیه-آیت الله کاشانی-بین شاهین جنوبی و جنت آباد-بن بست بیدار-پ 323- ط.3
تلفن تماس: 44069915

تهران -منطقه 10 - آذربایجان - روبروی بیمارستان شهریار - ک. آشیان - پ. 4 -66875090

پزشک: متخصص تغذیه / پزشک: کودکان (اطفال) - فوق تخصص گوارش کودکان
من رو دکتر آرتین خیلی وسواس داشتم. یکی دو تا دکتر هم عوض کردم تا اینکه از طریق یه مامان که از خودم حساس تر بود دکتر فعلی آزتینو پیداکردم. خیلی با حوصیه و صبوره. راستش من و همسرم هم ایشونو خیلی دوست داریم. وقت بد نمیده. البته مطبش معمولا شلوغه دیگه (چون با حوصله جواب مامانارو میده و خیلی وقت میگذاره و بعضی مامانا هم ول کن نیستن...)
دکتر ناطقیان- فوق تخصص بیماری های عفونی نوزادان - متخصص کودکان -
مطبش هم شریعتی - بالاتر از سیدخندان - روبروی خواجه عبدال انصاری - کوچه شهید بخشی- تلفنشم 22880115
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
من دکتذ سماعی رو پیشنهاد میکنم... تصلا تعریف کردنی نیست ....

میرداماد - مسجد الغدیر 22258054

2نسل از خانواده ما میرفتیم و میریم پیش ایشون
انسان‌های خوشبخت و شادمان، کسانی هستند که این شایستگی و توانایی را دارند که از تماشای یک لبخند زیبا، شاد شوند و احساس خوشبختی کنند.
2740
من پسرم رو از نوزادی می برم دکتر فریدون عطایی . بیمارستان کودکان تهران هم هست . واقعا تو این 2سال که ...

واسه من که اصلا خوب نبود. واقعا بی دانشه  و بشدت کاسب. وادارت می کنه هر دوهفته بچه رو ببری ویزیت. کاش این ویزیت ها جواب میداد- دقیقا وارونه جواب  میداد.

واسه من که اصلا خوب نبود. واقعا بی دانشه  و بشدت کاسب. وادارت می کنه هر دوهفته بچه رو ببری ویزی ...

عزیزم من میخوام ببرم بچمو‌پیش عطایی 

من قبلا پیش عباس معین بردم که تهش رسید به عمل بچم چون تشخیص نداد در رفتگی لگن بچمو

حالا میخوام بدونم واقعا عطایی خوب نیست تشخیصش؟

عزیزم من میخوام ببرم بچمو‌پیش عطایی  من قبلا پیش عباس معین بردم که تهش رسید به عمل بچم چون تشخ ...

منکه پسرمو الان دوساله میبرم پیشش عالیه الکی جو نمیده دارو الکی نمیده. خیلییی دکتر خوبیه بنظرم ببر. واسه اونایی که بچشون زردی داره یا سرما خوردگی شدید میگه دارو که تمام شد بیا بچه ببینم مثلا دوهفته دیگه. وگرنه ویزتش هر یماه درمیونه. 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤