2737
2739
عنوان

+ ساندویچ فر پز ناهار امروز من

824 بازدید | 21 پست
آپلود عکس آپلود عکس رسپی از http://tarlancafe.persianblog.ir/post/244/
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
مواد میانیش با دستور فرق داره و در بین برش خورده ها اونی که بنظر میاد خمیر نپختس اینطور نیست پنیر پیتزاس
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اصلا قصد هوس انداختن ندارمااا غذای گرونیم نیست ولی خب چندبار دیدم خانوما گلایه داشتن از غذای تکراری گفتم بزارم شاید ایده بگیرن
2728
خیلییی تردو خوب بود روغنشم فقط زیتون زدم حتما بدرستین مطمئنم خوشتون میاد
2740
عااااااااااااااااااالیه فقط حیف خیلی پرکالریه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
خیلیم پرکالری نیست پنیر من یه کوچولو ریختم میتونی حذف کنی نونشم خیلی سبکه بافتش بعدم یکشب که هزار شب نمیشه
سیما دستورشوبگو ولش کن کالری روبیخیال
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
عزیزم برای خمیرش لینک وبلاگ گذاشتممم برای مواد میانی پیاز گوشت چرخ کرده یه کوچووووووووووولو سس کچاب که مامانم درست کرده سبزی های معطر مثل نعنا جعفری شوید و نمکو فلفل سیاهو اویشن زدم تفت داردم با یه کوچولو پنیر پیتزا
2706