2737
2734
سلام دوستای گلم.
من 1دی سقد داشتم تو 17 هفتگی که رشد جنین از 15 هفتگی متوقف شده بود. همونموقع نمونه رو بیمارستان نگهداشتن بدن برا آزمایش. امروز جوابشو گرفتم اما دسترسی به دکتر ندارم. کسی میتونه بگه مفهوم این چیه؟
خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمکم کنه.
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
معنی لغویشو میدونم اما مفهوم پزشکیش؟؟؟؟؟؟؟؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مفهوم لغویش چیه؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
اصلا صدای قلبشو نشیدی؟
منم یکشنبه سقط داشتم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2738
آره اولش مشخصات جنینو نوشته بعدم همید.
معنی لغویش: مطالب رحم
محصول برداشت
کاملش
Patjology
Level 4
Macroscopy:
R.I.F consist of a male embryo m:13cm cranio - heel & placenta in two fragments m:8*6*4.5cm. S.O.S:M/1 E:5%
Diagnosis:
Uterine content:
-product of conception.

سقط من:تشکیل نشدن قلب
سقط فراموش شده
صدای قلبشو قبلا تو 3 توی 12 هفتگی شنیدم. اینبار برا تعیین جنسیت رفته بودیم که گفت مرده
الهی بمیرم
لک بینی نداشتی؟
نی نی رو دیدی؟
2706