2737
2739
عنوان

مامانا کمممممک

161 بازدید | 13 پست
تو هفته 12 بارداریم دندون درد امانم رو برده کسی میدونه برای تسکین چه کنم؟ دهانشویه هم میکنم فایده نداره کل دندونام درد میکنه خواهشا راهکار دارید بگین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نهههههه کدیین نباید توی بارداری مصرف شه...استامینوفن معمولی میتونی استفاده کنی
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
میتونی خمیردندون بذاری روی دندونی که درد میکنه ولی نخوریش تسکینش میده. میتونی باقلا رو بکوبی و بذاری روی دندونت دردشو میکشه. میتونی بری دکتر بری دندون درد داری و بارداری برات یه دارو میدن که وقتی بزنی دردشو میندازه و برای بچه ات هم خطری نداره.
تا نباشد میل حق برگی نیوفتد از درخت.
2740
عزیزم برو یه کلنیک دندونپزشکی یا مطب دندونپزشک تا شب نشده و درد امونتو نبریده. بهشون بگو بارداری، حتما داروی بی ضرر تجویز میکنن و اقدام بی ضرر انجام میدن. حتما برو که نه خودت و نه کوچولوت درد نکشین.
سه ماهه دوم کار دندون پزشکی انجام میدن . یک کم دی.ه صبر کن . ولی دکتر هم برو اگر همه دندونات درد میکنه ممکن مشکل دندون نداشته باشی چون از عوارض حاملگی تو سه ماهه اول ل حساس شدن لثه ها و درد گرفتن دندون هاست . منم داشتم بعدش خودش خوب شد . ولی دکتر برو ممکنه التهاب لثه عاملش باشه که راحت درمان میشه . خمیر دندون پونه سرد و گرم بگیر عااااااااااالیه .
و خدایی که همین نزدیکی است ....
عزیزم برو یه کلنیک دندونپزشکی یا مطب دندونپزشک تا شب نشده و درد امونتو نبریده. بهشون بگو بارداری، حتما داروی بی ضرر تجویز میکنن و اقدام بی ضرر انجام میدن. حتما برو که نه خودت و نه کوچولوت درد نکشین.