2752
2734
عنوان

مدفوع نکردن نوزادچهار ماهه

648 بازدید | 46 پست

سلام پسرم تو چهارماهگیه نه روزه مدفوع نکرده شیر خودمو میخوره همیشه چهار پنج روز یکبار مدفوع میکرد اینسری نکرده نه روزه طبیعیه؟اخه اذیت نیس فقط خیلی باد معده داره و بو گند میده ببخشیناااا😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر من از همون نوزادی مشکل مدفوع نکردن داشت الانم چهار سالشه همینه دیگ خستم کرده😭خودشم خیلییییی اذیت میشه هزار بار دکتر بردم ی ماه خوب میشع دوباره شروع میشه

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

عزیز روده هاش پر هست که اینطوره طفلی

اب فراوان بخور 

در ضمن 

شکم بچه رو جهت عقربه های ساعت از دورناف با روغن زیتون ماساژ بده 

یه سرنگ بدووووون سوزن عزیز 

بردار سرنگ رو تا حدود ده قطره روغن زیتون پر کن 

از راه مقعد روغن رو بریز داخل اروم

عزیز سریع کمکش کن تخلیه بشه روده هاش 

متاسفانه نه روز زیاده روده سیاه میشه و خیلی درمانش سخته 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
دختر من از همون نوزادی مشکل مدفوع نکردن داشت الانم چهار سالشه همینه دیگ خستم کرده😭خودشم خیلییییی اذ ...

آب و میوه ی فراوون بخوره در طول روز

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
چهار پنج روز یکبار؟؟نه روز؟  چرا بچه من هرروز دفع داره؟؟

برا شما عالیه عزیز 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

برگ انگور ر پیدا کن خورد کن  بزار تو خونه خشک بشه سوپ درست کن بخور تا خشک بشه به بچه شگانوز قطره نفخ اینا بده انقدر بو بده تا بره 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706