2737
2739

سلام خانوما خوبین پسر من سرما خورده دکتر تا هفت روز براش استراحت داد بعد هفت روز گفت بره من به دکتر گفتم‌پسر من مریض میشه مخصوصا اگه به سرفه بیفته امکان داره تا یکماه هم سرفه هاش ادامه داشته باشه گفت مشکلی نیست مهم اینه اون دوره انتقال به دیگران گذشته باشه گواهی پزشکی هم داد من بردم مدرسه با معلم پسرم صحبت کردم و اینو باز توضیح دادم که پسر من ریه هاش حساسه تا یکماه هم شاید سرفه داشته باشه گفت نه تا زمانی که سرفه داره نفرستین گفتم‌خوب وقتی دکتر تایید کرده که دوشنبه میتونه بیاد سر کلاس دیگه مشکلش چیه گفت تا تست کرونا ندن که معلوم نمیشه🙄 خلاصه بگذریم 

حالا دیروز پسر منو از کلاس فرستاده بیرون چون سرفه داشته من به شدت ناراحتم ما هم جایی بودیم ساعت ۱۰ زنگ زدن بیایم دنبالش تا ما برسیم ۱۱ شد یه ساعت پشت در کلاس نشسته ناراحت و پر استرس که الان همه درس یاد میگیرن من عقب میمونم

شما بودین چکار میکردین؟با اینکه با اجازه پزشک رفته مدرسه و من توضیح دادم شرایط پسرمو حق داشته این کار و کنه یا من الکی ناراحت شدم؟

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

حق با شماست ماهم سرما ميخوره تا يه ماه سرفه داره نامه رو تجديد كن ببر بگو دكتر محكمتر بنويسه علايم كرونا نداره و دوره نقاهت تموم شده بده به مدير و تذكر بده 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا نفرستش منو از مدرسه گرفتم ، پدرم داره در میاد کروناس همش علاعمش

پسر من بچه بود قبل كرونام زود به سرفه ميفته دليل نميشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2742

واي امان از سرماخوردگي من از بچه هاي كلاس گرفتم بااين ك ماسك ميزدم گاهي 

ولي انقد اومدن نزديكم سوال ميپرسيدن مريض شدم سرفه هاي خشك داره اذيتم ميكنه

ولي اصلا ب عنوان معلم اجازه ندارم براي سرفه بچه رو بيرون كنم اصلا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بابا نفرستش منو از مدرسه گرفتم ، پدرم داره در میاد کروناس همش علاعمش

وقتی دکتر گفته میتونه بره دیگه مشکلی نداره هفت روز خونه بوده روز هشت رفته 

2740
حق با شماست ماهم سرما ميخوره تا يه ماه سرفه داره نامه رو تجديد كن ببر بگو دكتر محكمتر بنويسه علايم ك ...

معلم گفته حرف کلاس من بیرون کلاس نره هر مشکلی دارین به خودم بگین وگرنه من شنبه مستقیم میرفتم پیش مدیر ولی میترسم با بچه خودم لج کنه

معلم گفته حرف کلاس من بیرون کلاس نره هر مشکلی دارین به خودم بگین وگرنه من شنبه مستقیم میرفتم پیش مدی ...

برو اول نشونش بده قبول نكرد برو به مدير تقاضا كن كلاسشو عوض كنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر من بچه بود قبل كرونام زود به سرفه ميفته دليل نميشه

اتفاقا پسر منم همینطور من به معلمش هم کفتم حتی قبل کرونا اچدچیه بار میخواستندبستریش کنن یا اسپری بهش میدادن دکتر آلرژی بردم کفت واسه حساسیته

واي امان از سرماخوردگي من از بچه هاي كلاس گرفتم بااين ك ماسك ميزدم گاهي  ولي انقد اومدن نزديكم ...

پروسپان هر شش ساعت يه قاشق غذا خوري سر پر بخور دواي دردشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا پسر منم همینطور من به معلمش هم کفتم حتی قبل کرونا اچدچیه بار میخواستندبستریش کنن یا اسپری بهش ...

بهش هر شش ساعت يه قاشق غذا خوري سر خالي شربت پروسپان بده اگه سرفه خشك داره تا شنبه سرفه هاش تموم ميشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي امان از سرماخوردگي من از بچه هاي كلاس گرفتم بااين ك ماسك ميزدم گاهي  ولي انقد اومدن نزديكم ...

الان شما معلمی به نظرتون من چه برخوردی کنم از دیروز انقدر ناراحتم که سرم هنوز درد میکنه فقط دوست دارم زودتر شنبه بشه

ای خواهر من الان پنج ساله این مشکلو دارم . 🤦‍♀️

دختر من الرژی فصلی داره سرفه خشک و ابریزش بینی . تا یه دوره رو درمان میکنم یکی دیگه شروع میشه . کرونا هم که نبود نامه متخصص هم میبردم که این الرژی هست و واگیر نداره بازم گاهی بد برخورد میکردن 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706