2737
2734
اخ که چقد دلم پره
هیچ دوستی ندارم که براش دردودل کنم یعنی اصلا هیچکسو ندارم
روزارو فقط میگذرونم که بگذره بی هیچ لذت و دلخوشیی

بذارین از اول بگم

بابامو زود از دست از دادم البته بخاطر مشکلات جنگ و روحی معتاد شده بود و خیلی اذیت شدیم اما عمرش کوتاه بود و 10سال پیش تنهامون گذاشت

با مامانم اصلا صمیمی نبودمو و نیستم یه اخلاقایه بدی داره همش اذیتم میکرد تبعیض قایل میشد بین منو داداشم از دستش زیاد کتک خوردم از خونه بیرون شدم چه شب هایی که تا صبح گریه نکردم از تنهایی
از هیچ طرفی محبت نمیدیدم تا اینکه 18سالگی باشوهرم اشنا شدم 7سال ازم بزرگتره
مهربونه و باگذشت
بماند که مامانم چقد سرازدواجم تنهام گذاشتو پشتمو خالی کرد جوری که ما قرار بود عقد بمونیم تا شوهرم بره سربازی اما بخاطر اذیتای مامانم شوهرم فوری عروسی رو گرفت که منو نجات بده

از شانس بده من که خیلی نحسه دامنه شوهرمو گرفت و ورشکست شد کارش ازاد بود البته تحصیل کرده است و خیلی باسواد و اگه سربازی رفته بود الان وکیلی بود برا خودش

خلاصه تو ورشکستگیش خودشم بی تقصیر نبود که از حوصلیه شما خارجه

تمامه کادوهایه عروسیمو طلاهامو خرج کرد یه مدتم خرجمون رو مامانم داد فک کنین چقد اوضاع داغون بود که اون دلش سوخت

پدرشوهرمو که بیخیال اون تازه دستش تو جیب ماست

بعد از چندسال تحمل شوهرم یه مغازه راه انداخت که بخاطر کارشکنی های شریکش مرتب به مشکل میخوره

تو این مدت دست به هر کاری باور کنید هرکاری زد به بن بست خورد

عجبا از این کم شانسی و سیاه بختی

دیگه واقعا کم اوردم

نه از لحاظ مالی تامینم نه از لحاظ روحی نه از لحاظ جنسی

الان نزذیک به 1ساله خواهرو برادریم قبلشم تعریفی نبود

یه وقتایی با خودم میگم چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه چه گناهی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا تو کجایی اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منو میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ضجه هامو میشنویی؟؟
بیایید،بیایید،دراین خاک،دراین مزرعه ی پاک،بجز مهر و بجز عشق دگر بذری نپاشیم.
اینو یادم رفت بگم شوهرم داشت معاف میشد طبق معموله این چندساله تا اخرین مرحل رفت اما همه چی بهم خورد

این وسط دلم برا بچم میسوزه خدا منو لعنت کنه که باعث بدنیا اومدنش شدم
شاید چون فکر میکنی که نحسی یا اینکه کلا فاز مثبت تو زندگیت نداره برات پیش میاد به نظرم امید تو دلت مرده یعنی نمیگم با این وضعی که داری باید دلخوش باشیا نه شما هر کلمه ای که استفاده کردی همش از نحسی و طالعت بدت حرف زدی خودت امیدی نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان امیر علی الان مشکلات مالی برای همه هست همه کم و بیش مبتلاییم
به جای گریه و ضجه دنبال راه حل باش
یک راه در امدی برای خودت پیدا کن
مشکل زناشوییتون هم حل کن خیلی به ارامش و نشاط زندگی کمک می کنه برای این مورد تا حالا تلاشی کردی؟ دکتر رفتی توی این یک سال؟
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2742
اره مشاور رفتیم اونم معتقده مشکلش روحیه و باید از افسردگی در بیاد اما شوهرم همکاری نمیکنه زیاد باهاش حرف زدم اما فایده نداره
تو الان یک انسان دیگه رو وارد این دنیا کردی باید امیدوار باشی باید تلاش کنی برای اینده ش
به جای گریه و ناله و فکر کردن به مشکلات دنبال راه حل باش
یک کاری هنری شروع کن هم سرگرم میشی از فکر و خیال درمیای هم درامد پیدا می کنی
از خانومای همین سایت یاد بگیر یکی بافتنی می کنه یکی نمدی درست می کنه یکی دسر درست می کنه یکی فوتو شاپ و...
حتی از لباسهای اضافه ی توی کمدشو پول درمیارن!!!
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2740
اخه من شهرستانم اینجا دستم واسه کار بسته اس

بخدا من ناراحته مشکلات مالی نیستم من از شانس بدم گله دارم

چرا دست به هرکاری میزنیم نمیشه

چرا اینقد باید سختی بکشم

ظاهر زندگیم خوبه اما از درون داغونه
اگر معتقدی خوندن سوره ی واقعه و استغفار برای گشایش روزی و مادی و معنوی خوبه
زندگی نامه بزرگان رو بخون هر کس به جایی رسیده از دریای مشکلات رد شده
فکر کن یک بچه قبل تولدش پدرش بمیره
5 سالگی مادرش بمیره بره پیش پدربزرگش اونم فوت کنه و ...
خوب اگر جای این بچه بودی چی می گفتی حتما می گفتی خدا دوستم نداره و بد شانسم و ...
این داستان زندگی پیامبره
می بینی مشکلات می تونه روح ادمو بزرگ کنه و می تونه ادمو خورد کنه انتخاب با خودته
نمازتو با اعتقاد بخون....حدیث کسا من شنیدم خیییییییییلی مشکل گشاست....اگه مادرت زنده ست برو دلشو به دست بیار حتی اگه اذیتت کرده باشه مادرته...باید ازت راضی باشه.بالاخره تلاشتو بکن.

دنیا همش عمل و عکس العمله.من خودم خیییییییلی مشکل دارم.ولی گردن شانس نمیندازم.خودت بگرد ببین مشکل کارت کجاست.اگه چیزی پیدا کردی به جای گله از عالم و آدم،یا حلش کن یا استغفار کن.

اگه به نتیجه ای نرسیدی پس امتحان خداست.نا شکری نکن که قبول بشی.
امیدوارم مشکلاتت حل بشه دوستم.تو هم برای من دعا کن.

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706