2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باران جان حتما از ته دلت توبه کن ومحکم باش وبدون که هیچ چیز تو دنیا ارزش نا فرمانی از خدارو نداره وفقط خداست که همیشه محتاجشیم من هم این اشتباهو کردم ولی مشکلی برام پیش اومد که فکرش هم نمیکردم حالا فکر میکنم اینقدر بهم لطف داشته که خواست منو هر جور شده برگردونه پس تا فرصت داری توبه کن
خدایاااااااااااا به من آرامشی از جنس خودت بده
2740
سلام باران جان.

اگه واقعا توبه کنی و دیگه سمت گناه نری، خدا نه تنها می بخشه، بلکه گناهاتو تبدیل به حسنات میکنه!

یا مبدل السیئات بالحسنات..

توبه همه ی آثار گناه بر قضا و قدر و... رو از بین میبره!

ولی اگه توبه واقعی و واسه نزدیک شدن به خدا باشه!

لحضه های تکرار نشدنی را زیبا ثبت کنید....حتما ببین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=705680
خوشت میاد حتما ببین/ داری نماد اعتماد خرید اینترنتی از وزارت صنعت؛معدن و تجارت www.kazar.ir
شما چه تصوری از خالق کاینات داری
فکر می کنی خداوند با این همه عظمت نشسته و یه چوبم گرفته دستش تا ببینه کی اشتباه کرده تا بزنه توی سرش
او بخشنده مطلقه
اگه فکر می کنی داری تقاص گناهاتو می دی این فقط به خاطر افکاره خودته ،نه از ترکه بالای سرت
وگرنه اون عظمت مطلق نشسته گناه های من وتو حقیر رو بشماره
خدا عاشق بنده هاشه خودتو به امن بس
ار خیالت راحت فقط ازش بخواه آنی تو رو به حال خودت نزاره
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
2706