2733
2739
عنوان

بهترین ارایشگاه عروس در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 90999 بازدید | 96 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام. من پارسال عروسیم بود رفتم پیش عروس سرا، از رفتار فریبا خیلی خوشم اومد به حرفم گوش داد گفتم میخوام شیک و ساده باشم و رنگ روژم تم زرشکی یا آلبالویی داشته باشه و مدل موهام ساده بود اما به لباسم خیلی میومد همه بم گفتن چقدر پکیجت قشنگ شد تاجم هم متناسب با لباسم بود. اما تیکا واسه حنابندونم رفتم باید کارش رو چک کنید حتما خیلی متقارن درست نمیکنه من رو الناز درست کرد، خوب بودم اما عالی نبودم، کلا 3 بار رفتم تیکا خیلی رنگ داره آرایشاش اینو من نمیپسندم دقتشون هم کم هستش اینم نظر من:)
2728
2738

سلام گلم. قط برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی عالی آموزش میدن . خواهرم اینجا آموزش کار با مواد تخصصی و کوتاهی دیده . خودم هم میکاپ و شنیون دارم آموزش میبینم . خداییش عالیه . بینظیره  تو تهران هستش . اسمش آموزشگاه آرایشگری مهستان هست اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲   ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹  آموزشهاش عالیییه . ممنونم ازشون . مدرک رسمی و قابل ترجمه هم میدن

آرایشگاه حرفه ایی خیلی عالیه سمت چهارراه آبادان مابین یوسفی و پاداده

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
2706