2737
2734

سلام بچه ها من تازه عضو شدم خوشحالم كه كنارتونم🥰🥰 

من ميخوام اقدام كنم و دوست دارم بچم اول سالم باشه بعدش دختر چيكار كنم كه به اميد خدا دختر بشه🥹😘 هر كى تجربه اى داره بياد بگه

قلبم مملؤ از وجود خدا🤍

روزهای قبل و بعد تخمک‌گذاری رابطه داشته باش نه خوده روز تخمکگذاری،لبنیاتم استفاده کن

منم ی مادرم فقط فرقم اینه منتظره  بچمم♥️خدایا خودت یه نگاهی به زندگیمون بنداز. یک عدد مامان منتظر

ای وی اف اگه نه ای یو ای اگه نه دعا به درگاه خدا

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روزهای قبل و بعد تخمک‌گذاری رابطه داشته باش نه خوده روز تخمکگذاری،لبنیاتم استفاده کن

جاری من کم مونده بود با غذاش شیر بخوره

اینقد لبنیات خورد ولی بچش پسر شد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2738
اصلاح طبع از ۳ ماه قبل قبل رابطه توی آب و سرکه بشین ردزای تخمک گذاریت نباشه لبنیات زیاد مصرف کنید دو ...

اب و سركه اسپرم و از بين نميبره؟؟؟

قلبم مملؤ از وجود خدا🤍

ببین دختر xx هست و پسر xy

تو اسپرم تعداد yها زیادتر ولی عمر کوتاهتر هستن

ولیxها ک کمترن عمر طولانی تر دارن

پس اگ ۲،۳ روز قبل تخمکگذاری اقدام کنی yها میمیرن و xها زنده میمونن اونوقت تخمک ک ازاد شه با xترکیب بشه xx تشکیل جنین دختر میده

این منطقی ترین حالته

من خودم رعایت کردم و بچم دختر شد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️