2737
2734
عنوان

شربت اشتها آور برای نی نی بد غذا؟؟؟؟

11622 بازدید | 13 پست
سلام دوستان دختر من یک سالشه و شیر خودم رو میخوره اصلا میلی به غذا و میوه نداره ممنون میشم یه شربت اشتها آور که ازش نتیجه دیدین رو معرفی کنین
شربت اشتها آور فوقش تا یه مدت حواب بده... من همیشه ویتان میدم اشتها آورم هست ولی شدید نیست... ولی الان داشتم مشورت می کردم میگن بارهنگ بادوم بدین به بچه خیلی هخوبه برو از عطاری سوال کن
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چه منم بدغذاست ولی به زور این چیزا نمیشه رست به رشد بچه زد خیلی هم خوب نیست براشون
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
راسیپ شنیدم خیلی قویه که
من یه پسر2سال و 3ماهه دارم که بی اشتهاست و بعضی روزا بیحال و رنگ و روش زرد میشه دکتر بهش شربت فروگلوبین داد و زینک سولفات من یه دوره هم بهش شربت اشتها اور دادم که خیلی خوب بود ولی چون از عوارضش میترسم گفتم این دفعه از داروی گیاهی استفاده کنم رفتم عطاری معروفی توی شهرمون گفت بارهنگ بادوم بدم بهش هم اشتها اوره هم خودش یه ماده ی مقوی و مغذی هست بدین شکل که 4-5تا بادم رو پوست میگیریم و آسیاب میکینم و با یک قاشق مرباخوری بارهنگ تو نصف استکان ابجوش یا شیر داغ همراه با نبات خیس میکنیم و بعد نیم ساعت میدیم نینی بخوره. اون گفت که بهتره صبحا بهش بدیم. اتفاقا چیز خوشمزه ای هم هست مادر شوهرمم میگه ما قبلنا به بجه هامون میدادیم. در ضمن خاصیت بارهنگ تنشیم کننده ست. یعنی اگه نینی اسهال باشه شکمشو جمع میکنه و اگه یبوست باشه یا سر دلش سنگین باشه شکمشو صاف میکنه. اول اینگه خواستم بگم تا شما هم استفاده کنین. کمترین ضرری هم نداره برای بدن.
2740
راسیپ نده به شدت بچه رو عصبی میکنه ارزش نداره به خاطر غذا خوردن بد خلق و عصبی اش کنی معلوم نیست چی توشه که برای بچه ضعف اعصاب میاره من یکی دو بار به دخترم دادم دیدم خیلی جیغ میکشه و گریه میکنه البته اشتهاش هم عالی شد اما از عوارضش ترسیدم. اصلا ارزش نداره.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...