2733
2739

احسنت من الان تو اين مرحله نمی‌شود که نمی‌شود شاید کلا نشه چه بدانم😵‍💫😵‍💫

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم خوبید خدا رحمت کنه پدرتونو تو یکی از تاپیکاتون گفته بودین که مبتلا به سرطان پروستات بودن پدر منم مبتلا به همین بیماری هستن و روش های درمانی متفاوتی رو انجام دادیم براشون اما الان دکتر هیچ روشی استفاده نمیکنه و میگه کاری نمیشه کرد و ما شاهد مردن پدرم هستیم😔

2728
سلام عزیزم خوبید خدا رحمت کنه پدرتونو تو یکی از تاپیکاتون گفته بودین که مبتلا به سرطان پروستات بودن ...

آخ عزیزم خیلی ناراحت شدم .الهی که خدا کمکشون کنه و لباس عافیت بپوشن.متاسفانه این بیماری کم کم بیمار و از پا میندازه .واقعا براشون دعا میکنم. .مطمئن باشید تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته.امیدوار باشید 

به بزرگی خداوند

اللهم عجل لولیک الفرج
آخ عزیزم خیلی ناراحت شدم .الهی که خدا کمکشون کنه و لباس عافیت بپوشن.متاسفانه این بیماری کم کم بیمار ...

ددیگه امید به چی داشته باشیم خدا اگه میخواست کاری کنه با این همه دعا و التماس معجزه میکرد این بیماری رو از جون بابام دور مینداخت