2737
2734
سلام
من دانشگاه مجازی درس میخونم و باید نرم افزار و درسها رو روی اون نصب کنم. حجمی بالا تقریبا 20گیگ هستدرسهام. سرعت بالاهم لازم دارم. به نظرتون کدوم بیشتر به دردم میخوره. نظرم روی sony xpria tx 29i هست. کسی داشته؟
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنظرم تبلت خیلی بدردت میخوره تا گوشی
با گوشی تو اینترنت رفتن و مطلب گرفتن خیلی سخته
منکه از خرید گوشی پشیمون شدم
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
من تبلت رو ترجیح میدم خودم تازگیا گرفتم خیییییییییلی راحتم خیلی زیادددددددد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
انیتا جان من فقط برای وبگردی خریدم حافظه اش 8 گیگه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
درسته برای نت خوبه ولی من قصدم بیشتر رو درسه و لپ تاپ دارم. حالا یه چیزی مثل لپتاپ سریع هم میخوام.
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
اگه بخوای با تب لت بعنوان گوشی استفاده کنی یعنی زنگ بزنی و زنگ بزنن جواب بدی یکمی ضایع هستش چون صفحش بزرگه تو خیابون نمیشه جواب داد بقیه چیزاش خوبه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
من جات بودم گوشی میخریدم. آخه لپ تاپ که داری دانشگاه مجازی هم درس میخونی پس لزومی نداره فکر حمل و نقل هم باشی. گوشی یه چیز خوب بگیر عوضش.
از آدمهای شهر بیزارم، چون با یکیشون خاطره دارم...