2737
2739
سلام دوستان خوبم....اول بگم من اهل سیاست و هیچ و قوم و هیچ گروهی نیستم ومثل خیلیای شما بی طرف بیطرفم.....حتی چند سریه رای هم نمیدم.
نظرتون در مورد سبد کالا چیه؟
پارسال با گرفتن 80 تومان عیدی که به همه تعلق گرفت...خیلی عابرومندانه پولو برداشت کردیم....گفتن دولت گداپرور....
ولی الان که سبد کالا میدن اونم با هزار بدبختی که مردم میرن میگیرن....هیچکس همچین حرفی رو نزد.....
اینم بگم به خود ما سبد کالا تعلق گرفته....وبه خیلی از فامیلایی که خیلی وضعشون بهتر از ما بودم تعلق گرفته....ولی خیلیلرو که واقعا نیازمند این کالا بودن تعلق نگرفته.....به نظر من خیلی ناجوانمردانه....کار کردن...
الان مستاجر مامانمینا مر 32 ساله که کارگر شرکت بود و کلیه هاشو از دست داده و مدتیه سر کار نمیره با داشتن یه پچه کوچیک تعلق پیدا نکرده....واز ای نورد خیلین...که من وقتی مقایسه میکنم....دلم میلرزه ومیگم کجای این دولت قانون اسلامیه....اخه این همه تبعیض....از روی چی اینا سبد کالاهارو دادن...
به نظرتون....با انصافن|؟
خواهشن کسی توهین نکنه ....
منتظر معجزه ای دوباره ات خدا....التماس دعا
گفتن که هرکی بهش تعلق نگرفته بره بگیره
با کارت عابر بانک یارانه
چرا خبر ندارین الکی اطلاع رسانی میکنید
من الان خیلی هارو دیدم که بهشون تعلق نگرفت کلی هم ناراحت شدم چون واقعا حقشون بود
الان رفتن گرفتن
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند نفر گفتن تو همین نی نی سایت که بهشون تعلق نگرفته
الان رفتن گرفتن
اسماشونم یادم نیس
فقط اطلاع رسانی کردن که برین بگیرین با کارت عابربانک یارانه
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
2728
عزیزم مشکل سبد کالا نیست مشکل ما خیلی بزرگتر از این حرفاست
تو تمام دولت های جهان هم مشکل هست ولی ما ایرانیها.......
وقتی خیلی راحت میان سه هزار میلیارد از بودجه سلامت کم میکنن واین به دست نمایندگانی که خودتون انتخاب کردین و یا حالا با شرکت نکردن تو انتخابات باعث شدین کسانی به کرسی مجلس برسن که لیاقتشو ندارن .....پس مقصر اصلی خودمونیم
و خدایی که همین نزدیکیست.....
2740
آره دامبو جون
من تاپیک اون خانومه یادم نیستش
ولی اونم گفتش که رفته گرفته
والا من که طرفداری از دولت و اینا نمیکنم
چون که هرکاری کنن دودش تو چشم ما ملته و اونا مشکلی ندارن
ولی خب

این قضیه سبد کالا که خودم از اخبار شنیدم که به اینایی که تعلق نگرفته میدن
فکر کنم اسفند گفت

ولی چند نفرو دیدم که گرفتن همین بهمن ماه
دارلینا جون یعنی شما تاپیک این خانومه رو ندیدی؟
من خودم وقتی شنیدم دوستم بهش تعلق نگرفته کلی فحش دادم بهشون
الان رفتن گرفتن
نمیدونم به خدا!
ولی جدی دولت قبلی دیگه جای طرفداری نزاشته که بعضی ها هنوزم میگن اون خوب بود!
با این دولت کاری ندارم
ولی واقعا اون 8 سال مخصوصا 4 سال دوم فاجعه بود!
2706