2737
2734
عنوان

شیرخشک ببلاک AR

2775 بازدید | 7 پست
پسرم 5 ماهشه و رفلاکس داره.. تا دیروز شیر خشک ببلاک 1 رو به عنوان کمکی بهش میدادم اما چون خیلی بالا میاورد دیروز دکترش گفت که ببلاک ای آر بدم. حالا امروز هر کاری کردم ای آر رو نخورد..فقط عق میزد! رفتم همون شیرخشک همیشگیش رو آوردم اونو هم نمیخورد! یعنی فکر میکرد قبلیه ست و نمیخورد.بعد از کلی تلاش به زور یکم همون ببلاک معمولی رو خورد اما نه با اشتهای همیشگیش.(قبلا شیرخشک رو با علاقه میخورد..اما بعدش همه شو بالا میاورد) کسی بوده که بچه ش شیرخشک ای آر رو نخورده باشه؟ نمیدونم طعمشونم متفاوته یا نه اما در ظاهر که غلیظ تر به نظر میاد. چی کار کنم پسرم بخوره؟ من چند وقت دیگه حدودا 4-5 روز باید بیمارستان بخوابم اینجوری بچه م گرسنه میمونه..:((
خوب مزه اش فرق داره میتونی اپتامیل ای ار رو هم امتحان کنی
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740