2737
2734
عنوان

بچه ها کسی بوده حامله باشه ولی ازمایش خونش منفی شه/؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48376 بازدید | 85 پست
شما باردار بودی؟ 

سلام عزیز. والا هنوز پریود نشدم 21 روز گذشته. 5روز پیش رفتم سونو واژینال گف کیست نداری همه چیت خوبه. رفتم دکتر زنان. امپول پروژسترون داد زدم. ولی هنوز پریود نشدم. گف اگه تا2هفته نشدی ازمایش بده دوباره

سلام عزیز. والا هنوز پریود نشدم 21 روز گذشته. 5روز پیش رفتم سونو واژینال گف کیست نداری همه چیت خوبه. ...

خیلی لذت بخشه این جور مواقع ادم حامله باشه،. ایشالا ک خوش خبر باشی❤️❤️❤️ ممکنه تازه 4 هفتت باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خواهر من آز داد منفی بود بیبی هم منفی بود سونو هم نشون نداد ولی بعد از یک ماه سونو نشون داد

واقعا یعنی میشه 

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
2731
2740
اخي عزيزم شما تحصيل كرده اي؟؟؟؟پس نبايد شك ميكردي لك لكا كه نساختنش حالا يامال شوهروبود يا ...

😂😂😂😂 چقد کلاس گذاشت واسمون ها

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰
واقعاااااا؟ واااای خدا امیدوار شدم 😭😭😭😭من الان 9روزه از پریودم میگذره سابقه ی تاخیر نداشتم‌ منظم ...

باردار بودی عزیزم؟منم الان۶ روز گذشته بعضی‌از‌ بی بی چکام مثبت خیلی کمرنگ میشه‌ ولی ازمایشم منفیه

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰
سلام عزیز. والا هنوز پریود نشدم 21 روز گذشته. 5روز پیش رفتم سونو واژینال گف کیست نداری همه چیت خوبه. ...

اگه امپول بزنیم باعث سفط نمیشه اکه باردر باشیم و ندونیم؟