2737
2739
دوسته صمیمیم ازم خواست موضوع رو بهشمابگم از نظر من موضوع خاصی نیست اما اون درگیره...این دوستم دوساله عروسه این خانواده اس و به گفته خودش بدی ازشون دیدع همیشه خوش رفتار و مودب بودن و احترام همو داشتن حالا برادر شوهرش داره نامزد میکنه با دوست دخترش اینام میشناسن دختره رو یعنی چندبار اومد خونه مامانه پسره و همه دیدنش ...دختره خوبی هم هست اما این دوسته من چون خودشم تو عقد هست یکم حس حسادت به این داره قراره 30 دی نامزدیشون باشه ...دوستم میگه نمیخوام حسود باشم چیکارکنم؟میگه نمیخوام شوهرم فک کنه من حسودم چون دختره از من واسه برادرشوهرم تعریف کرده اگه من بحوام حسادت کنم خودمو خراب میکنم شماکه تجربه دارین بگین واسه ادم عادی میشه به مرور؟؟
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!
منم اولش اینجوری بودم .من عروس اول بودم جاریم عروس دوم . چون من تو یه شهر دیگه بودم هر وقت به شوشو زنگ میزدم میدیدم صدای جاریم میاد نمی دونم چرا ناراحت میشدم خیلی ناراحت میشدم تازه جاریم دختر خاله مادر شوشو هم هست
اونم دقیقا همین حسو به من داشت یه بارخونه مادر شوشو مهمون اومده بودم تلفن زنگ زد برداشتم جاریم بود گفت ااااااااااااااااا تویی خوبی ؟مگهکسی خونه نیست تو تلفنو جواب میدی
من میگی انقدر ناراحت شدم منم برای اینکه خرابش کنم برگشتم با صدای بلند همه هم نشسته بودن گفتم عجب رویی داره به من اینجوری گفت اصلنمیتونست منم جز خانواده شوشوقبول کنه
راسیتش الانشم زیاد حال نمیکنم باهاش
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من خودم حساسم نتونستم راهنماییش کنم!!!! اما بهش گفتم عادی میشه بلخره ... چون اولشه طبیعیه اما نباید مردت بفهمه گفت اررره یکبار بع شوهرم گفتم دختره چه پرسرو زبونه شوهرش گفته عزیزم بدگویی نکن دختره کلی از تو تعریف کرده بیچارررره....اینم بیشتر حساس شده ...
شوهرش نباید بفهمه این حسادت میکنه اینجوری مشکلات بوجودمیاد من گفتم اتفاقا از دختره تعریف کن مردا عاشق زن مهربونن نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2738
جدیییییی مامان محمد حسییننننن؟؟؟؟البته یه چیزی هست دختره و پسره تو شهر اینا نیستن یه شهر دیگه ان ممکنه هر سه چهارماه یکبار بیان این شهر
2706