2737
2734
بین خانه من و خانوادم 9 ساعت راه است میتونم ماه آخر این مسیر را برم که برای زایمان انجا باشم؟
زندگی را تو بساز ...نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف...
عزیزم من با اینکه دوقلو باردار بودمم مشهد رفتم البته با پرواز ٢ساعت بود ولی زمینی حدود ١٦ساعته
مشکلی برام پیش نیومد خدا رو شکر بعد به دنیا اومدن نینی هامم تا یه ماه اونجا بودم دیگه موقع اومدن با ماشین اومدمم
سلام مامی رهام و رها چند ماهه بودی که با هواپیما رفتی ؟ من رفتم پرسیدم گفتند زن باردار بالای هفت ماه را سوار هواپیما نمیکنند.؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
بارداری بی خطری که داشتم ماشین شخصی هم داریم که برم ولی شوشوم میترسوندم میگه خطرناکه و راه طولانیه و از این چیزا...
elahe zigorat

1392/11/12 7:19 ب.ظ

آره نمیذارن منم شوهرم قبول نمیکنه میگه حتما خطرناکه که نمیذارن

نه اگه تو هواپیما زایمان کنی نی نی تا اخر عمر مجانی با اون پرواز میتونه رفت و امد کنه و برای شرکت های هوایی ضرره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بذار ماه اخر ببین حال و روزت چطوره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706