2733
2739
عنوان

قوانین بوسیدن کودکان

404 بازدید | 9 پست

وقتی کودک خود را به زور می بوسید یا بغل می کنید، در واقع به او می آموزید که تسلیم تمایلات دیگران باشد.

مهم نیست کودکتان چند سال داشته باشد، حریم او را محترم شمارید و بدون اجازه او حتی ذره ای به حریم او نزدیک تر نشوید.

حتی اگر فرزند خردسال شما هنوز قادر به صحبت کردن نیست، قبل از بغل کردن او منتظر دیدن رضایت او با زبان بدنش باشید.

احترام گذاشتن به خواسته های کودکتان آنچنان روال همیشگی شما باشد که کودک باور کند که هیچ کس حق ندارد بدون اجازه ی او به او نزدیک شود یا با او تماس داشته باشد.

دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
وای جدا؟
من همیهش دخترم میگیرم تو بغلم اینقدر فشارش میدم میبوسمش شوهرم میگه دیگه هیچی ازش نموند نمیدونستم ضرر داره که
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...

دختر من چند ماهه بوسیدن و در آغوش گرفتن را یاد گرفته با اینکه با بوسیدنش دنیا را بهم میدن اما هیچ گاه مجبورش نمی کنم منو ببوسه همیشه غافلگیرم می کنه ...و بالعکسش تا خودش تمایل نشان نده نمی بوسمش مثلن تو بغلم شیر میخوره می بوسمش و نوازش می کنم می دانم که خیلی این کارم بهش آرامش میده

منم پسملیمو خیلی میبوسم و محکم بغلش میکنم ولی خدا رو شکر عاشق اینکار و بلند بلند میخنده
جالبه که یه وقت های بدودو میدوه به سمتم که محکم بغلش کنم و ببوسمش این لحظات برام وصف ناشدنیه
2738