2737
2734
عنوان

دکتر حنطوش زاده و قطبی زاده

1078 بازدید | 3 پست

عزیزان کسی تازگی ها پیش دکتر صدیقه حنطوشزاده یا فهیمه قطبی زاده رفته چه روزایی هستن چجوری میشه نوبت گرفت ازشون خواهشاً راهنمایی کنید واجبه خیلی 

سلام عزيزم 

والا من پيش دكتر قطبي زاده رفتم راضي نبودم 

از دونفر تعريفشون شنيدم رفتم اما بدون هيچ توضيحي درباره ي شرايط ازمايشم ازمايش نوشتن براي من كلي قرص هورموني دادن كه بايد اول جواب ازمايشم معلوم ميشد بعد ميدادن و دستور داخل نسخته سي عدد بود اما نوشته بودن كه داروخانه 100 عدد بدهد و داروي گراني هم بود  رفتم ازمايشگاه و گفتن ازمايش همينطوري  نيست بايد تو زمان مشخصي بياي و قرصارو هم بايد بعد ازمايش ميخوردم كه اصلا لحاظ نكردن تجربه خوبي نداشتم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم من پیششون میرم واقعا دکتر خوب و با سوادی هستن من سابقه سقط داشتم که ایشون برای بارداری دوم کاملا برام وقت گذاشت و وضعیت منو مرتب چک کردن الکی اصلا دارو نمیدن 

سوابق ایشون رو هم چک کنید خیلی رزومه قوی دارن 

دوره سونوگرافی هم گذروندن و خوبیش اینه تو خود مطب خودشون سونو میکنن و این خیلی خوبه

2742