2737
2734
دوستان خوبم من دوقلو دارم پسرم رو می خوام ختنه کنم

روش جراحی بهتره یا حلقه انداختن؟؟

کی این کار رو بکینم بهتره نی نی من الان 33 روزشه و نمی دونم صبر کنم تا 3 ماهش بشه که دیگه دل درد نداشته باشن بهتره برام یا نه ؟؟
سلام ریما جون
ما پسرمون رو وقتی 5 ماه و 20 روزه بود ختنه به روش سنتی کردیم و بعد از 10 روز کاملا" خوب شد. نینی ممکنه کمی وزن از دست بده فقط روز اول کمی سخته.با حلقه بعضی از بچه ها دچار مشکل میشن بخصوص در بزرکسالی.برای ختنه به نظرم هر چی نینی کوچیکتر باشه بهتره و کمتر اذیت میشه...3 ماهگی هم خوبه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام منم پسرمم رو وقتی 2 ماهش بود ختنه به روش جراحی کردم البته دکترش واقعا باتحربه بود اصلا اذیت نشد فقط 48 ساعت با اب نشسنیم و بعدش بردم حموم و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشت
کجای چهار فصل نام تو می گنجد . . .؟
رویش از توست
بهار ، بهانه ، باران هم !
تو ...
فصل پنجم شاعرانه های منی ...!
مامان ریما ما هم از ختنه میترسیدم ولی واقعا درد و اذیتش از واکسن خیلی کمتر بود
کجای چهار فصل نام تو می گنجد . . .؟
رویش از توست
بهار ، بهانه ، باران هم !
تو ...
فصل پنجم شاعرانه های منی ...!
2740
عسل جون شما هم مثل ما دو قلو دارید اذیت نشدید به نظرت صبر کنم تا 3 ماهشون بشه که دل دردهای دخترم کمتر بشه بهتر نیست آخه پسرم آرومه و دخترم خیلی دلدرد داره می ترسم پسرم رو ختنه کنم اونم نا آروم بشه و اذیت کنه !!!

اگه جای من بودی کی این کار رو انجام میدادی؟
سلام ریما جان پسرم من 22 روزش بود ختنش کردم دکتر به من گفت 20 روزگی بهترین زمان واسه ختنه است و حتما با دستگاه یا همون سنتی باشه چون حلقه تنگی مجاری ادرار میاره در آینده
به نظرم اگه بتونی همین امروز فردا ببر ختنش کن هر چی بزرگتر بشه دیتر خوب میشه و بیشتر دست و پا میزنه
عزیزم اصلا نترس نی نی رو کاملا بی حس میکنن درد نمیکشه مطمئن باش همه مادرها استرس ختنه رو دارن ولی وقتی ختنش کنی انگار که بار بزرگی از دوشت برداشتن دکتر تا دو روز استامینوفن میده و فقط واسه ادرار اول نی نی یه کم گریه میکنه بعد روزد آروم میشه در ضمن بردیش حتما یه دست لباس اضافه با خودت ببر
من که بعد از ختنه هم پسرم رو پوشک کردم البته خیلی شل و خدارا شکر قبل از یک هفته خوب خوب شد اصلا نگران نباش هرچی زودتر ببر ختنش کن موفق باشی
2706