2733
2739
سلام من هفته پیش رفتم پیش دکتر خودم گفت ساک حاملگی هست دو هفته دیگه بیا ببینیم قلب تشکیل شده یا نه گفت 5 هفته و دو روزمه این هفته کلیه درد گرفتم رفتم سونو واسه کلیه م وقتی به دکتره گفتم حامله م یه سونو کرد گفت الان 5 هفته هستی یعنی یک هفته از اونی که دکترم گفت عقب تر و گفت دو قلو هست هر چی گفتم مطمئنی گفت اره می شه اشتباه کرده باشه و دو قلو نباشه اخه ماهم کمه شاید درست ندیده باشه کسی چنین تجربه ای نداره ؟ کمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چی بگم والا. همه چی امکان داره. اما من که تا حالا از هرکی شنیدم تو 5 هفته حتی خود جنین هم بسختی میبینن. چه برسه تشخیص بدن که دوقلوئه یا نه من موردهایی دیدم حتی تا هفته 11-12 هم تشخیص داده نشدن دوقلو بودنشون
Lilypie First Birthday tickers
به نظر من درست دیده چون هفته ی پیشش که پیش دکتر خودت سونو شدی خوب هفته ات کمتر بوده و شاید اون ساک دومی تشکیل نشده بوده و این هفته تازه ساک بارداری دومی تشکیل شده ایشالله به سلامتی دخترت هم کمکت می کنه ایشالله خیلی خوبه که بارداری اولت دوقلو نشده