2737
2734
عنوان

کشیدگی گردن نوزاد موقع زایمان

239 بازدید | 19 پست

مامانا من پسرمو برده بودم چکاپ دکتر اطفالش دیدش گف چرا سرشو صاف نمیذاره متمایل ب چپه همش

احتمال داد موقع سزارین مشکلی برام پیش اومده باشه ک مجبور شدن بچه رو سریع بکشن و این سریع کشیدنه باعث شده باشه ک عضله گردنش یه ورش کش اومده باشه!!

سونو نوشته ولی خیلی مالم بد شد شنیدم ینی چی این 

کسی پیش اومده براش؟!

اخه تو سزارین چرا باید همچین مشکلی پیش بیاد

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️

بلندش میکنم همه سمتو نگاه میکنه ها گردنم گرفته ماشالله میچرخونه ولی وقتی رو زمینه تمایلش ب چپه بیشتر

راستش اذیته فک کنم 

پسر منم اینجوری بود

انقدر یه وری بود که به سمت دیگه حتی شیرم نمیخورد

گریه میکرد اما سینه جهت مخالف رو نمیگرفت

بعد از ۶ ماهگی و وقتی تونست بشینه درست شد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نه عزیزم ربطی به سزارین نداره 

پسر منم همین بود 

بعد زایمان سرش کامل یه طرف چپ بود مادرشوهرم دید متوجه شد گفت حواست باشه سرش همیشه یه طرفه گردنش کج میشه 

از همون روز.دقت کردم خودم سرش رو میچرخوندم 

تا عادت نکنه 

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
2731
پسر منم اینجوری بود انقدر یه وری بود که به سمت دیگه حتی شیرم نمیخورد گریه میکرد اما سینه جهت مخالف ...

وای خدا خیرت بده دلم اشوب بود ک چی میخاد بشه

سلام نه عزیزم ربطی به سزارین نداره  پسر منم همین بود  بعد زایمان سرش کامل یه طرف چپ بود ...

خب درس شد انشالله؟

2740
حتی موقع شیر خوردن بزور سرشو میچرخوندم 

نه این در این حد نیس ک موقع شیر ب زور بچرخونم ولی تو عکسایی ک رو زمین بوده و انداختم دقت کردم دیدم همش ب چپه درستم میکردم باز چپ میشد 

دیگه دکتره ک اونجور گفتو گف سونو بده خیلی حالم گرفته شد 

دختر منم الان ۴ ماهشه .همیسه یکطرفه میخوابید. الان که خوبه

همیشه خوب و سلامت باشه انشالله 

دلم اشوب بود دو روزه گفتم لابد درس بشو نیس

خب درس شد انشالله؟

اره عزیزم پسرم الان یکسالشه شکر خدا درسته 

فقط چند روزی حواست باشه نزار همش سرش یه طرف باشه عادته از سرش میوفته 

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
نه این در این حد نیس ک موقع شیر ب زور بچرخونم ولی تو عکسایی ک رو زمین بوده و انداختم دقت کردم دیدم ه ...

پشت کلش کج نشده ؟

سلام نه عزیزم ربطی به سزارین نداره  پسر منم همین بود  بعد زایمان سرش کامل یه طرف چپ بود ...

اخه میدونی فیلم سزارینمم دیدم واقعا خیلی بد دراوردن بچه رو 

بی ملاحظه و سریع

دکتر اطفالشم ک بهش اشاره کرد فهمیدم حتما همینطور شده و از زایمانمه 

اخه میدونی فیلم سزارینمم دیدم واقعا خیلی بد دراوردن بچه رو  بی ملاحظه و سریع دکتر اطفالشم ...

بچه رو که باید سریع در بیارن ولی نگران نباش چیزی نیست فقط عادت کرده که با چند روز توجه کردن درست میشه 

چون بچه رو با کیسه خارج میکنن چطور ممکنه گردنش آسیب ببینه

2706