2733
2739

دکترم ۲تا قرص داده گفته شبا بخور نورتریپتیلین ۱۰

تری فلوئوپرازین میشه روزا بخورم ؟؟شبا نخورم 

این قرصا متخصص اعصاب روان بهم داده افسرده و عصبیم خواهش میکنم اگه میدنید بگید 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

شب داده که خوابت نگیره روزا به احتمل زیاد 

شایدم چون بعدش میخوابی اثرش بیشتر ه و شب اذیت نمیشی تو خواب 

به حرف دکترت گوش کن 

پیش یه روانشناس یا روانپزشک حتما برو پیش دکتر اعصاب نرو فایده نداره 

شب داده که خوابت نگیره روزا به احتمل زیاد  شایدم چون بعدش میخوابی اثرش بیشتر ه و شب اذیت نمیشی ...

اره عزیزم اشتباه گفتم متخصص روان پزشک بود دکتر من میخام شب نخورم اشکال داره؟؟؟

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نور تریپتلین عزیزم ضد اصطرابه خیلی خفیفه واقعا عالیه 

هر ساعتی میشه خورد هیچ عوارض خواب الودگی نداره 

اون یکی نمیدونم نخوردم

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2731
نور تریپتلین عزیزم ضد اصطرابه خیلی خفیفه واقعا عالیه  هر ساعتی میشه خورد هیچ عوارض خواب الودگی ...

فدات شم ممنون گلم

خب چرا میخوای شب نخوری؟  زنگ دکترت بزن میترسم چیزی بگم

اخه یه مشکلی دارم واسه همین میگم شب نخورم حالا امشب امتحان میکنم نمیخورم فردا میخورم ببینم چی میشه