2737
2739
حدود 2 ماه دیگه زایمان می کنم.ازاونجا که توی اوج گرماست می ترسم که بچه زردی بگیره چکار باید بکنم الان وچی باید بخورم تا بچه ام زردی نگیره؟؟
سلام گلم.اینایی که میگم وخودم متاسفانه عمل نکردم بچه ام دو روز واسه زردی بستری بود.
ماه آخر چیزای گرم مثل شکلات،موز،آجیل و... نخور.من خودم برای اینکه بچه ام تپل شه خوردم که بعدا پشیمون شدم.آخه طاقت تو دستگاه رفتنشو نداشتم.
از عطاری شیرخشت و ترنجبین وعرق شاتره وعرق کاسنی بخر بخور.من اینارو بعداززردی گرفتنش خوردم فوری زردیش کم شد.البته زیادنخور چون به اسهال میوفتی ولی چون سردیه واسه زردی خوبه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مثل تو استرس داشتم

زردی بچه به هیچ عنوان قابل پیشگیری نیست و اصلا ربطی به تابستون و زمستون نداره
من تو حاملگی انقدر خاک شیر و هندونه و ماست و خیار و .............. خوردممممممممم که نگو ولی بازم پسرم زردی داشت

از دکتر پرسیدم گفت هنوز علت زردی مشخص نیست ولی یه فرضیه هست که میگه اگر یکی از والدین گروه خونی A باشه بچه زردی میگیره
2742
خروس بخور می گن خیلی خوبه منم خوردم منتهی هنوز نی نی ام به دنیا نیومده نمی دونم تاثیر داشته یا نه ان شاءالله که زردی نگیرن هندونه و خاک شیر هم من می خورم
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
مامان مهسا خانم اگر در دوران بارداری هم چیزی نخوردی اشکالی نداره. معمولا بچه ها کمی زردی میگیرن.به حرف قدیمیا گوش کن و اگر کوچولوت کمی زردی داشت از عطاری شیرخشت و ترنجبین بگیرید و به دختر کوچولوت هرروز بده در ضمن روزی یک لیوان هم خودت باید بخوری تا از شیرت هم بهش برسه. صبرنکن تا زردی اش بالا بره. بعضی از دکتر ها اعتقادی به این قضیه ندارن و مرتبا آزمایش میدن و بستری می کنن. مگه قدیمیا چطوری بزرگ شدن؟؟!! منبرای دخترخودم همینکار راکردم.
2738
عزیزم منم قبل از تولد پسرم خیلی نگران بودم به توصیه دوستای نی نی سایتی ماههای آخر انار زیاد خوردم و همینطور عرق کاسنی پسرم زردیش خیلی پایین بود حتی ازش آزو هم نگرفتن دو سه روزه خوب شد البته شیر خشت هم بهش دادم
من برای بچه اولم که نیمه اول اردیبهشت بود هیچ کدوم از اینهایی که گفتید رو نخوردم وخداروشکر دخترم اصلا زردی نداشت حتی کم .ولی برای این یکی چون توی اوج گرماست ومن توی خوزستانم می ترسم بگیره.چون اینجا چندتا از فامیلامون که بچه به دنیا اوردن برج 9 ویکی دیگه برج 1 تا چندوقت بچه هاشون زردی داشتند وهی می بردند دکتر به خاطرهمین می ترسم مال من که توی گرماست چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟توکل برخدا خداخودش به من وبچم کمک می کنه.
2706