2737
2734
این کلوپ رو درست کردم برای اینکه خوزستانی هایی که مشکل رحم اجاره ای یا تخمک اهدایی و یا جنین اهدایی دارن بیان اینجا و دور هم باشیم تا بتونیم به هم کمک کنیم و این دوران سخت رو کنار هم سپری کنیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
۵ مادۀ‌ غذایی انرژی‌زا برای خانم‌ها در این مطلب مواد غذایی مفیدی را معرفی می‌کنیم که می‌توانید با گنجاندنشان در وعده‌های روزانه انرژی زیادی کسب کنید. قزل‌آلا همیشه توصیه می‌شود که برای جذب امگا 3 بیشتر که برای قلب مفید است ماهی‌های چرب مصرف شود. باید بدانید که قزل‌آلا حاوی میزان زیادی ویتامین D نیز می‌باشد به طوری که هر سهم غذایی از این ماده (85 گرم) نیمی از نیاز روزانه به ویتامین D را تأمین می‌کند. نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهند که ویتامین D برای سلامتی استخوان‌ها و مفاصل خانم‌ها مفید است و خطر تشدید پوکی استخوان، آرتریت و شکستگی‌ها را کاهش می‌دهد. بهتر است قزل‌آلا را در فر آماده کنید. می‌توانید شکم ماهی را پر کنید و داخل کاغذ آلومینیوم بپیچید تا بخار آن خارج نشده و به خوبی طبخ شود. لوبیای سبز سویا یا ادامامی لوبیای سبز سویا یک مادۀ غذایی انرژی‌زا و سالم برای... ادامه...
سلام واقعا متاسفم برای خوزستان تو همه جای دنیا داره به راحتی از رحم جایگزین وتخمک اهدایی استفاده میشه ولی توخوزستان که چشم امید خیلیا به اینه که بتونن از این طریق مادر بشن میگن غیر قانونیه ... البته خودمن تصمیم برای استفاده از این روشها قطعی نیست ولی دلم میگیره برای اونایی که منتظرن که این اجازه تو خوزستان داده بشه امیدوارم یکی پیدابشه یه فکریم به حال خوزستانیا بکنه
2740
شما از کجا میدونید غیر قانونیه من خودم یکیو دیدم مرکز ناباروری دزفول دونرشو اورده بود تو سیکل بودن.یکی دیگرم دیدم که دکتر بهش گفت باید رحم اجاره ای بگیری با دکترتون صحبت کنید حتما یه راه حل داره
2706