2752
2734

سلام دوستان من خیلی خیلی لاغرم .رژیم چاقی هم گرفتم از متخصص ولی با بچه کوچیک و گریه هاش نمیتونم زیاد دنبال رژیم باشه میشه راهنمایی کنید یه کم وزن اضافه کنم تو زمان یک ماه 

چندکیلویی

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم من ۱۶۷‌و ۵۲ کیلو بودم

گین اپ خوردم از مرداد الان تقریبا ۶۲باید باشم فک کنم

فقط یه دوره مصرف کردم اخراشو هم یه روز درمیون دوروز درمیون ،بعد چن روز یادم میفتاد میخوردم 

ایمم بگم من خیلی تلاش کردم برا چاق شدن فقط این دفه چاق شدم .البته برگردم ب حالت قبل یا ن رو نمیدونم هنوز زیاد ازش نگزشته.

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
عزیزم من ۱۶۷‌و ۵۲ کیلو بودم گین اپ خوردم از مرداد الان تقریبا ۶۲باید باشم فک کنم فقط یه دوره مصرف ...

و اینکه خود بخود چاق نمیشی اشتهات زیاد باز میشه.و دوسه روز اول ک فقط میخوای بخوری و بخوابی 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2706