2737
2739

سلام 

دوستانِ عزیز لطفا جاهایِ دیدنی و همچنين تفریحی و بازارهایِ کردستان و شهرهای استانش رو که واقعا ارزش دیدن و وقت گذاشتن رو داره؛ معرفی کنید...

و همچنین رستوران ها و فست فودهایِ خوبش؛ و مکان هایِ خوب و تمیزِ اقامتیش رو معرفی کنید...

راستی تا چه زمانی هوا خوبِ برای سفر به کردستان؟

از الان تا مهر ماه ؛ هواش چطوره؟ لباس گرم نیاز داره؟

دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
جای خوبی نی برا مسافرت

چرا ؟

دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خودت از کجایی

شیراز...

خوب به نظرِ شما کردستان بهترِ یا کرمانشاه؟

جای به خصوصی نداره

شما خودت کردستان رفتی؟

2740
هیچکدوم از نظر فرهنگی سنندج آدماش صمیمی ان

آهااا

شما خودت کدوم شهری؟