2733
2734

من از کانال پاچین ها تو تلگرام چند بارخریدم راضی بودم البته چند سال پیش بود الان نمی دونم

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همون پاچین ها سرچ کنم میاره ؟

pachinha

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
من از کانال پاچین ها تو تلگرام چند بارخریدم راضی بودم البته چند سال پیش بود الان نمی دونم

ممنون عزیزم ❤️

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
سرچ کردم نیست دیگه

گفتم که چند سال پیش بود(قبل از کرونا) شاید الان دیگه فعالیت نداره

شایدم پاچین استایل بود اسمش

چرا همه تاپیک هات قفله؟ 

اینترنت من حجم سالانه می خرم خیلی خیلی با صرفه تر درمیاد!  قبلنا حجم ماهیانه می گرفتم وسط ماه تموم می شد بعد دوباره ودوباره با قیمت بیشتر شارژ می کردم!  بعد دیدم من بیشتر از این برای یک سال هزینه کردم ولی همه اش هم استرس این داشتم که اینترنت ماهانه ام تموم نشه! 

یا ارحم الراحمین
چرا همه تاپیک هات قفله؟  اینترنت من حجم سالانه می خرم خیلی خیلی با صرفه تر درمیاد!  قبلنا ...

نمیدونم همینجوری همرو قفل کردم 

از کجا میگیری ؟ من سالانه ام گرفتم ۵,۶ ماهه تموم شد

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
2706