2737
2739
موندم که براش چی بخرم موتورشارژی تو ذهنم بود ولی جا ندارم که بازی کنه مدامم که نمیشه رفت بیرون سه چرخه به دردش می خوره؟کسی پیشنهاد نداره؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظر من یه بیمه عمر سالانه ٢٠٠ تومن واسه گل پسرت بخر که به درد آیندش بخوره و یه سه چرخه خوشگل. ماشین شارژیا به نظرم به درد بخور نیستن
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
2742
خانومی. بیمه عمر و سرمایه گذاری هستش اینی که تو امضام نوشتم. میشه قسطاش رو ماهانه یا سه مامه یا شش ماهه یا سالانه پرداخت کنی. مبلغش هم خودت انتخاب میکنی چقدر باشه. مدتی که باید این بیمه رو پرداخت کنی ٢٠ سال به بالاست. بعد از تموم شدن این مدت سود قابل ملاحضه ای به لولت تعلق می گیره که میتونی همش رو یه جا بگیری که میشه یه سرمایه خوب مثلا واسه ازدواج بچه ها. یا راه انداختن یه کار یا اینکه ایم پول رو به حساب خودت سپرده گذاری میشه و سود تعلق گرفته به اون رو به عنوان حقوق ماهانه دریافت می کنی و خود اون پول که سپرده گذاری کردی هم مال خودته هر وقت بخوای میتونی برش داری. که این مدلی واسه خانومای خونه دار یا حتی آقایون و خانومای شاغل یه آب باریکه است
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
مثلا گل پسر شما که دوسالشه بعد از بیست سال حدودا ١١٠ میلیون سود بهش تعلغ میگیره و اگه بخوای سی ساله باشه قراردادش ١ میلیارد سود بهش تعلق میگیره.
2738