2733
2734
عنوان

خانومای بجنوردی میشه بیاین؟؟؟

6366 بازدید | 26 پست
خانومای عزیز من تا چند وقت دیگه میخوام اونجا ساکن بشم میشه درباره شهرتون،فرهنگ و آداب و رسوم مکانها و ... بهم بگین. و سوااال مهمتر مهدکودک خیلی خوب؟ متخصص اطفال خوب؟ و .... ممنون
سلام شوکران جون...من ساکن بجنوردم. اما اصالتا اصفهانی ام. بیست ساله که به خاطر شغل بابام اومدیم اینجا
پسرم....مرد من.....دستان کوچک و نگاه شیرینت تکیه گاه امن من و وجودت آرامش بخش لحظات دلواپسی من است....ممنونم که هستی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شهر اروم و خوبیه...مردمش اصلا زندگی رو سخت نمیگیرن و اهل تجملات نیستن....
پسرم....مرد من.....دستان کوچک و نگاه شیرینت تکیه گاه امن من و وجودت آرامش بخش لحظات دلواپسی من است....ممنونم که هستی
2728
جاهای تفریحی زیادی داره مثل باباامان و بش قارداش و کلی روستای باصفا
عزیزم اینجا از فرهنگهای مختلفی تشکیل شده ببه شهر ما میگن گنجینه فرهنگها ترک وکرمانج وترکمن وتات خودم ترکم شوهررم کرمانج فقط ترکمن ها سنی هستن جاهای تفریحی بش قارداش وبابا امان وروستاهای اطراف زیبا وطبیعی مث درکش وآبشار بیار و... دکتر اطفال بیانی و مجرد که مجرد دکتر بچه های منه راضیم ازش دکر زنان رویا ایمانی ومرادی فر ورضایی نژاد خوبن
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
مهد خوب فکر کنم شهر بانو شماره دکتر رو نمیدونم. ولی میتونی به اطلات بجنورد که میشه 0583333333 زنگ بزنی و شمارشو بگیری
2740
بیشتر دکترا تو کوچه دکتر حکمتی وچهارراه مخابرات هستن و شمار اطلاعاتش رو هم دوستمون داد مهد کودک وپیش دبستانی دختر من یارمهربان خیابون دهخدا خوبه
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
شوکران جون نگران نباش...باید بیای از نزدیک ببینی مهد ها رو و انتخاب کنی
کدوم منطقه از بجنورد ساکن میشین...به نظرم مهد. نزدیک خونتون باشه بهتره
2706