2733
2739
من می خوام گوش های دختر سه سالمو سوراخ کنم اما اطلاعاتی در این مورد ندارم لطفا مارانی که این کار را برای کوچولوهاشون انجام دادن راهنمایی کنن
کجا ببرمش که با دستگاه سوراخ کنن؟
خودشون گوشواره میزارن یا گوشوارهای طلاشو با خودم ببرم؟
مراقبت های بعد از سوراخ کردن چیه؟
بچم اذیت نمیشه ؟
یا فاطر و به حق فاطمه
سلام بایدمطب دکترعمومی ببری،خودشون گوشواره میذارن،سه الی چهارهفته بایدبمونه بعدش گوشواره طلامیشه بذاری،تواین مدت روزی سه بارپمادجنتامایسین چشمی به گوش بچه بزن واروم باحرکت دورانی بچرخونشون که جانکنن
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بیشتر مطبا الان انجام میدن
بعضیا خودشون دارن گوشواره اگرم نداشتن از داروخونه بگیر
بعداز سوراخ کردن مرتب چربش کن و گوشواره رو تو گوشش بچرخون تا دو هفته
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه
سلام من دخترم سه ماهش بود گوشش رو سوراخ کردیم. فکر کنم بعضی از متخصص های کودک دستگاه داشته باشن..
خودشون هم گوشواره دارن که میذارن داخل دستگاه وبا اون گوش رو سوراخ میکنن. اولش درد داره اما یه روز که بگذره خوب میشه . به من فقط گفتن هر 24 ساعت گوشواره رو بچرخونم وتا 8 روز بزارم تو گوشش باشه بعد طلا هاشو بندازم
منم میخوام واسه نینی ام و سوراخ کنم میترسم اذیت شه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
من تا دخترم دیپلم نگیره نمیذارم گوششو سوراخ کنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔