2733
2739

دختر مو با اولین انتقال باردار شدم

برای دومی اقدام کردم 

اولین انتقال دو تا a بود منفی شد

دومی هم یه بلاست انتقال دادم منفی

داغون شدم

هنوز ۷ تا جنین دارم نمی دونم میشه یا نه

نگین عشق من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر که بچه داری.تنتون سلامت باشه عزیزم.

غصه نخور .ان‌ شالله دفعه بعد بارداری.

منم دوبار منفی شدم.بچه ندارم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731
2740
جنین دارین؟ کدوم مرکز میرین؟

من اهوازم.

آره جنین دارم.یه بسته دوتایی انتقال دادم بار اول.و همین دو ماه پیش یه دونه سه تایی.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
انشاالله زودتر باردار میشی. ببخشید سوال میکنم من‌تا حالا انتقال انجام ندادم. دردناکه؟ بی هوشی داره؟& ...

اانتقال قبلم درد نداشت

ولی این دفعه خیلی عذاب کشیدم.شاید یه ربع طول کشید 

سوزن انتقال دایم به رحمم می خورد و دردناک بود 

نگین عشق من
2706