2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اگه مشکل دیابت یا فشارخون نداری سعی کن غذاهای پروتیین دار بخوری تا نینیت وزن بگیره آبگوشت ماهیچه خیلی خوبه.همینطور میوه هم زیادبخور.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2742
ایشالله به سلامتی...
به قول دوستمون تا میتونی بخواب
همه ی کاراتو تموم کن تا خیالت راحت باشه,خریدات تموم شده باشه و ساک بچه و خودت رو هم از الان اماده بزار.
برید فروشکاه خرید و مایحتاج یکی دو ماه رو بخرید که تا چند ماه مخصوصا تو این فصل نمیتونید برید خرید
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
2740
به سلامتی

اولا سعی کن غذا تو فریزبت پر کن بذار چون غذا پختن خیلی سخت میشه سعی کن بعد از زایمانت اصلا تنها نمونی من از روز دهم تنها شدم و خیلی اذیت شدم افسردگی گرفتم وحشتناک سعی کن به هر ترتیبی شده یکی پیشت باشه لااقل تا یه ماه
زیاد گرمی نخور،من 2 ماه آخر هر روز صبح ناشتا خاکشیر میخوردم پسرم اصلا زردی نداشت البته دکترا اینو قبول ندارند ولی رعایتش ضرر نداره.
شکم بند خوب حتما بخر و از همون بیمارستان ببند هرچقدرم سختت بود بازش نکن که شکم نیاری،قطره شیرافزا برا شیرت بخر
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
هر چی دوست داری بخور زردی بچه اصلا به خورد و خوراک مادر قبل از زایمان ربطی نداره. وقتی آنتی بادیه خون بچه با مادر نخونه بچه زردی میگیره به همین دلیله مادرایی که ار هاش خونشون منفیه بچه هاشون حتما زردی میگیرن.