2733
2739
دور چشمام خیلی تیره شده . خیلی دپرس شدم :(( با این سنو سال...
کرمای مختلفی رو امتحان کردم. ولی یبار از یه مغازه لوازم آرایش خرید کردم.تستر یک میل دور چشم لاکورت رو اشانتیون داد بهم. دو سه تا بسته داد. همون شب اول که استفاده کردم معجزه کرد چروکای ریزو وا کرد تیرگی خیلییییییییییی کم شد و انگار لیفتینگ بود پوستمو کشیده بود بالا. کلا چیز خیلی عجیبی بود به این سرعت درمان کرد پوستو. ولی خود کرمشو نداشت گفت از آرایشی فروشیا پیدا نمیکنی.دو ساله هر جا رو گشتم پیدا نمیکنم. یه خانومه توو نینی سایت تبلیغ میکرد واسه محصولات این برند ولی دیگه خبری نشد ازش :( اگه میدونید کجا میشه پیدا کرد خواهشا بهم بگید . مرسییی :*
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
کجا شیم جون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محصولاتشو نداره یعنی؟
من فوم پاک کننده صورتشو داشتم محشر بود واسه پوستم. دونه های آبی داشت توش. دور چشمشو هم که گفتم حرف نداره واقعا. تورو خدا اگه پیدا کردید به منم بگید. هر جا باشه ارزششو داره برم پیدا کنم. قیمتشو نمیدونید؟
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
:(((((((((((((( من میخواااااااااااام دور چششو . چند روز دیگه تولدمه توهم پیر شدن زدم :(((((((((((((((((((((((
من که خیلی اعصابم خورد میشه.برای هر برندی باید تهرانو زیرو رو کنم.تازه استندشم گیر میارم همه محصولاتشوکامل نداره یه بار استند گاشو یه جا دیدم دقیقا فقط همون رنگ رژ لبی که من میخواستم رونداشت! چند بار بعدش هم زنگ زدم نیاوردن.
وقتی از دستش عصبانی هستی، فقط یک لحظه فکر کن که دیگه نیست...
عه رقیه جون من امشب رفتم یدونه رژ گاش خریدم. استندش خیلی کوچولو و مختصر بود رنگی که قبلا داشتمو نداشت ولی خانومه گفت اگه بخوای میتونم برات بیارم. من سفارش ندادم بیاره از همونایی که داشت انتخاب کردم ولی اگه شما نزدیکی میتونی یه سر بری اگه نداشت بیاره واست. مرکز خرید پاسارگاد روبروی پمپ گاز جلال آل احمد
اگه مسیرش واست اوکیه و دوست داشتی ایمیل بده بهم آدرسشو بفرستم واست. دوباره داستان نشه کسی نگه تبلیغ میکنی :))
2738
مرسیییی گل پری جون. شماره ی این مغازه رو دارید؟ امام زاده حسن کجا میشه؟ میترسم یوقت محصولات مراقبتیشو نداشته باشه قبلش زنگ بزنم بهتره. بازم مرسی گلپری جون :*
مینی جون منم دقیقا اون استند گاشی که دیدم خیلی کوچولو بود.یادم نیست ولی انگار فقط جای رژ لبو دو سه تا چیز دیگه بود فقط!من شماره 60 میخواستم.شما چه رنگی گرفتی؟باشه شماره تو پیام میدم ازت میگیرم مرسی.
رنگی که گرفتم یه چیز بین صورتی و قرمز و نارنجیه :دی نمیدونم چه رنگی میشه دقیقا :)) اوکی عزیزم تراکت مغازشو پیدا میکنم میدم شمارشو بهت
گرفتم چه رنگی میگی
من هر وقت قصد دارم رژ قرمز بگیرم میگیرمش میارم خونه میبینم یه چیزی بین صورتی و نارنجی و قرمزه :))
باشه مرسی درخواست دوستیمو قبول کن
2706